Oleksandra Kanakhivska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem z języka ukrainskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku i na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponieważ jestem lektorem już wiele lat bardzo łatwo rozpoznaję indywidualne potrzeby moich uczniów i bardzo szybko nawiązuję z nimi kontakt. Przy tym zapewniam im nowatorskie materiały dydaktyczne i stosuję różnorodne metody nauczania. Dzięki mojej pasji do nauczania jęz. ukrainskiego gwarantuję także wspaniałą zabawę podczas zajęć i mogę przekonać każdego, że nauka języka może być rewelacyjną przygodą. Nauka ze mną nigdy nie będzie ani nudna, ani trudna, a już na pewno nie rutynowa!
Zapraszam na GRATISOWE zajęcia pokazowe!!! :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Bardzo dobra korepetytorka. Podczas lekcji używa rożnego rodzaju materiałów dydaktycznych przez arkusze, opowieści, dialogi, po filmy i piosenki. Jest dyspozycyjna, otwarta i zawsze chętna do pomocy. Lekcje z Oleksandra to prawdziwa przyjemność. Dziękuje za ogrom przekazanej wiedzy i pozdrawiam mając nadzieje na kolejne spotkania :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Nauka w miłej, bezstresowej atmosferze, wiele dodatkowych materiałów i ciekawostek które pozwalają na zapoznanie się z kulturą ukraińską :) super podejście do ucznia, dostosowanie tempa, upewnienie się, ze wszystko jest zrozumiałe. Uczęszczałam na zajęcia u Oli przez 3 miesiące, szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.