Stefka Eneva-Wilczek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Native speaker, studia slawistyczne (język bułgarski i język polski) na Uniwersytecie Sofijskim, magister Filologii Polskiej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oferuję korepetycję j.bułgarskiego. Mam parę podręczników, głowę pełną pomysłów :) i cudownego męża Polaka! Możliwość udzielania lekcji online.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2016

Lekcje ze Stefką są ciekawe i różnorodne. W jasny sposób tłumaczy gramatykę i bardzo naturalnie prowadzi konwersacje. Potrafi interesująco opowiadać i słuchać, jest miłą, otwartą i cierpliwą osobą. Polecam zajęcia online.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Serdecznie polecam, Stefka jest fantastycznym nauczycielem!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Uczylam sie bulgarskiego u Stefki przed wyjazdem do Sofii i musze przyznac, ze jest jednym z najlepszych korepetytorow, jakich znam (a znam wielu!). Stefka jest niezwykle przyjazna, cierpliwa i potrafi zachecic do nauki. Jest rowniez bardzo dobrze przygotowana do zajec, wie jak urozmaicic lekcje i sprawic, ze czas mija szybko i przyjemnie.
Zdecydowanie polecam Stefke, jesli chcecie uczyc sie bulgarskiego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.