Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Wrocław
Język włoski35 - 40 / 60 min

Stefano

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao! 

I am Stefano and I am an italian native speaker. I live in Wroclaw.

Are you planning your next trip in Italy? Do you want to start learning italian in order to be able to speak with the natives ? Do you want to have just a conversation and know more about italian culture and history? Or maybe, you want to learn speaking with hands like italians.  You are more than welcome.

P.s. If you want, I can share with you the lasagna recipe of my grand mother ;) 

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2017 - 10.2018
Università degli studi di Napoli Federico II - Science and food technology
Magister
09.2018 - 09.2018
Université de la Lorraine, Nancy, École nationale supérieure d'agronomie et des industries alimentaires
Master : Industries laitiers
Kursy i szkolenia
05.2016
DELF B2 French
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Italian teacher in Szkoła Języków Obcych PROFI-LINGUA Wrocław

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Bardzo dobry i przejęty swoim zadaniem lektor - zawsze przygotowany, oferuje wiele różnorodnych materiałów, między naukę wplata informacje o kulturze swojego kraju, BARDZO cierpliwy, tłumaczy do skutku i szuka dodatkowych ćwiczeń, jeśli uczeń ma z jakimś zagadnieniem problem. Konwersacje i nauka na najwyższym poziomie.
Grazie mille Stefano!
Justyna

avatar
Angelica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2018

E' un bravissimo insegnante! Jestem bardzo zadowolona, Stefano mówi wyraźnie i zrozumiale. Jeśli czegoś nie zrozumiem, powtarza to samo zdanie kilka razy i zapisuje je na czacie. Słucha uważnie, co też jest bardzo ważne w nauczaniu. Jak na razie jest bardzo cierpliwy. Wyłapuje błędy i od razu je poprawia. W trakcie lekcji przekazuje ciekawostki dotyczące historii i kultury Włoch. Nauczyciel, który ma dużą wiedzę. Lekcja mija bardzo szybko i przyjemnie. Stefano jest dobrze przygotowany do lekcji, przygotowuje piękne prezentacje. Polecam i z niecierpliwością czekam na kolejną lekcję. Grazie mille! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.