Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Rzepin
Słubice
Ośno Lubuskie
Cybinka
Kunowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Dziennikarstwo80 - 100 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

[*ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE W FORMIE WARSZTATOWEJ DLA KAŻDEGO:  PRZEDSZKOLE (rozwijanie umiejętności poprzez zabawę) - SZKOŁA PODSTAWOWA - SZKOŁA ŚREDNIA - SZKOŁA WYŻSZA (studenci filologii polskiej, dziennikarstwa, twórczego pisania i kierunków pokrewnych)
*] Zapraszam na zajęcia dziennikarskie na każdym poziomie zaawansowania. Gwarantuję skuteczność, profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia.
Jestem doświadczonym korepetytorem z wykształceniem polonistycznym - nauczycielskim, a jednocześnie prawdziwą pasjonatką sztuki dziennikarskiej. Podejmuję się współpracy z każdym chętnym uczniem - pracuję także z osobami z różnego rodzaju zaburzeniami, dysfunkcjami, schorzeniami. Odbyłam przygotowanie pedagogiczne jako nauczyciel języka polskiego.
Jestem laureatką wielu konkursów dziennikarskich - w tym między innymi zwyciężczynią prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego Tygodnika Angora "Potęga Prasy". Swój warsztat szlifowałam przez lata pod okiem znanych i cenionych dziennikarzy, m.in.: Tamary Pawlik z Radia Zet, Tomasza Patory czy reporterów Angory. Kompleksowo przygotuję ucznia do wszelkich aktywności i działań w tym zawodzie. Zajęcia mają formę warsztatową, minimum teorii - maksimum praktyki.
Przekażę młodym adeptom wiedzę, umiejętności i wskazówki praktyczne w zakresie np.:

  • pracy w radiu, w tym: prowadzenie audycji studyjnej, zarówno nadawanej na żywo, jak i nagrywanej przed emisją; realizacja audycji z perspektywy technika-realizatora dźwięku; dobór muzyki do danego pasma w ramówce; komunikacja i nawiązywanie relacji ze słuchaczem;
  • praca z własnym głosem: dykcja, intonacja, metody rozgrzewania głosu i higieny pracy; osiąganie pożądanej barwy głosu w efekcie jego prawidłowej emisji;
  • sztuka pisania tekstów - głównie publicystycznych: artykuł, reportaż, wywiad, felieton… - praca nad tworzeniem poszczególnych form wypowiedzi w sposób ciekawy, adekwatny do tematu, odpowiednim językiem, z dbałością o zachowanie poprawności językowej, z wykorzystaniem trików intrygujących czytelnika;
  • praca przed kamerą;
  • praca redaktora w procesie wydawniczym; edycja, korekta, etapy powstawania czasopisma i podział obowiązków;
  • specyfika reklamy;
  • i wiele innych…

Zapewniam niezbędne materiały oraz pomoce. Udzielam korepetycji w Rzepinie i okolicach - mogę dojechać do ucznia, a ponadto prowadzę lekcje online.
Zapytania ws. wolnych miejsc proszę kierować sms-owo - nr tel. 696114010 bądź poprzez serwis e-korepetycje, wpisując w wiadomości: dane ucznia (imię, nazwisko, wiek, klasa), przedmiot, krótki opis problemu (jednym zdaniem), preferowana liczba godzin tygodniowo. Na tej podstawie skontaktuję się przedstawiając szczegóły mojej oferty dla danego przypadku.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
Management Instytucji Publicznych i Public Relations
10.2017 - 10.2017
Uniwersytet Szczeciński
Filologia polska, specjalność nauczycielska
10.2018 - 11.2018
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Filologia polska, specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
12.2021
Certyfikat językowy Cambridge na poziomie B2
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Nauczyciel/Korepetytor
Własna praktyka edukacyjna

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Bardzo polecam, Pani Paulina przygotowała syna na egzamin ósmej klasy. Bardzo miła i kompetentna .

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Szczerze polecam!!! Najlepsza nauczycielka,nie znajdziecie lepszego speca od j.polskiego. Córka maturzystka b.zadowolona.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Panią Paulinę poznałam miesiąc przed matura z polskiego, moja wiedza była bardzo mała ale z Pania Paulina nadrobiłam prawie cały materiał z 3 lat liceum i zdałam maturę na 73%. Dodam tylko ze z próbnej matury miałam 20%. Miła atmosfera na zajęciach, duzo cierpliwości do ucznia i bardzo ciekawie prowadzone. Bardzo polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.