Stanisław Wójcik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Salwator)
Dąbrowa Górnicza (Golonog)

Stanisław Wójcik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/53 opinie
Dla użytkownika Stanisław Wójcik

O mnie

Jestem nauczycielem akademickim.Wykładam przedmioty ścisłe w tym statystykę i wytrzymałość materiałów . .Jestem członkiem OKE w Jaworznie oraz autorem wielu zadań maturalnych z fizyki i matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym .Od wielu lat udzielam korepetycji także z elektrotechniki , mechaniki i wytrzymałości materiałów.W wolnych chwilach biegam w maratonach.Moi uczniowie i studenci wykazują 100% zdawalność na poziomie średno 80-90 punków procentowych .Cena za godzinę 60 min 50 zł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Pan Stanisław jest świetnym nauczycielem. Przede wszystkim niezwykle pozytywnie nastawionym do życia i młodym duchem. Biegle, w sposób praktyczny tłumaczy wszystkie zagadnienia. Znajduje zawsze najprostsze rozwiązania. Polecam współpracę z Panem Stanisławem.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
6 czerwca 2014

Korepetytor starej daty, potrzebuje trochę czasu żeby wytłumaczyć zadanie, często zamiast na przedstawieniu problemu koncentruje się na obliczeniach, co jest wg. mnie minusem. Jednak mimo wszystko potrafi wytłumaczyć i z braku lepszych możliwości można dzwonić do Pana Stanisława

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2014

Świetny korepetytor. Bardzo duża wiedza zarówno z fizyki jak i matematyki wyższej. Jak najbardziej polecam Pana Stanisława.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.