Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Konstancin-Jeziorna
Chylice
Chyliczki
Piaseczno
Józefosław

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Tomasz

O mnie

Jestem doświadczonym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem nauki gry na fortepianie na wszystkich poziomach nauczania. Oferuję lekcje u siebie w miejscowości Chylice na prawdziwym instrumencie akustycznym (fortepian pókoncertowy) lub z dojazdem do ucznia. Absolwent Akademii Muzycznej na wydziale fortepianu i Pedagogiki Instrumentalnej w Akademii Muzycznej im.Fr.Chopina w Warszawie. Mam indywidualne podejście do każdego ucznia bez względu na wiek i poziom nauczania. Zapewniam jednocześnie miłą i bezstresową atmosferę na każdej lekcji.

Zapraszam serdecznie do współpracy !

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2002
Akademia Muzyczna im. F Chopina
Magister
Fortepian i pedagogika instrumentalna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2012

To bardzo cierpliwy nauczyciel,niema dla niego rzeczy niemożliwych.Pomoże zrozumieć i opanować każdą muzyczną kwestię.Tomasz uczy od podstaw i jest dla mnie ogromnym wsparciem w mojej nauce śpiewu operowego.Polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.