Jan Srokowski Srokowski

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Wrocław
Lublin
Faktura VAT

Jan Srokowski Srokowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Jan Srokowski Srokowski

O mnie

Języka francuskiego uczę od 8 lat :) Najważniejsza dla mnie w języku jest komunikacja z uczniami i zawsze staram się przede wszystkim ćwiczyć mówienie, dialogi, scenki sytuacyjne. Wszystko, co może przydać się w życiu codziennym. Przygotowuję uczniów również do egzaminów, pomagam z materiałem przerabianym w szkole. Prowadzę również zajęcia przez Skype.Oprócz języka francuskiego moją pasją są podróże. Przejechałem pół świata autostopem i różnymi innymi środkami transportu, więc jest to zdecydowanie mój ulubiony temat rozmów. Ale jestem otwarty na różne tematy i ciekawy ludzi, więc łatwo nawiązuję kontakt ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia Francuska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - 01.2017
Szkoła języka francuskiego Le Rêve
Przez ponad 6 lat pracowałem jako lektor w szkole języka francuskiego Le Rêve we Wrocławiu :) Byłem odpowiedzialny również na przygotowywanie programu nauczania. Prowadziłem zajęcia grupowe i indywidualne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2020

Z całego serduszka polecam te zajęcia <3 Janek prowadzi zajęcia w świetny sposób, kładzie bardzo duży nacisk na mówienie, co dla mnie było niezwykle istotne. Rozmowy są prowadzone na przeróżne, ciekawe i dające do myślenia tematy, dzięki temu na zajęciach nigdy nie jest nudno, a po zajęciach ma się jeszcze większą motywację do nauki :D

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Super zajęcia prowadzone w przemyślany sposób. Bardzo dużo mówienia po francuski, co jest bardzo ważne, ponieważ po kilku zajęciach nie boisz się odezwać w obcym języku nawet jeżeli dopiero rozpoczeło się swoją przygodę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z Jankiem!Jego niebanalne metody są bardzo efektywne, a przyjazna atmosfera, którą wprowadza podczas zajęć pozwala na otwarcie się i swobodną rozmowę. Widać to tez po dużym zainteresowaniu jakim cieszy sie jego szkoła oraz po efektach, jakie osiągają jego uczniowie. Jeśli ktoś chce szybko i dobrze nauczyć się komunikować w języku francuskim to jest to najlepsze rozwiązanie!:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Super opcja dla każdego, kto chce nauczyć się mówić :) Lekcje z Jankiem są na luzie, ale dużo wymaga - jak dla mnie najlepszy zestaw, polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.