Julita Wawreszuk-Chylińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Hajnówka
Białystok
Warszawa
Bielsk Podlaski
Augustów
Suwałki
Łomża
Zambrów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Uwaga! W roku szkolnym 2021/2022 korepetycję prowadzę tylko ONLINE (chyba że jakieś pojedynczne sytuacje, to wtedy Hajnówka lub Białystok). Jest to kwestia lepszej, łatwiejszej organizacji, wygody, oszczędności czasu (swojego i uczniów) oraz elastyczności co do miejsca pobytu. Wiem, że wielu uczniów i rodziców po doświadczeniach ze zdalnego nauczalnia obawia się takiej formy, myśląc, że jest mało zrozumiała i tylko nadawcza, ale ze swojej strony mogę zapewnić, że wygląda to prawie tak samo jak na korepetycjach stacjonarnych oraz daje porównywalne efekty. Zachęcam do kontaktu telefonicznego, opowiem, jak wyglądają u mnie takie korepetycje. Poza tym zupełnie nie będzie problemu, jeżeli po pierwszych korepetycjach uznają Państwo, że jednak taka forma Państwu nie odpowiada i zrezygnują Państwo z dalszych zajęć.

Dzień dobry, cześć!

Posiadam około 9-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z matematyki (dla osób w bardzo różnym wieku i o bardzo różnym poziomie wiedzy). Sposób tłumaczenia i współpracy zawsze dostosowuję indywidualnie do każdej osoby, podchodzę do nauczania z perspektywy ucznia, ponieważ sama stosunkowo niedawno jeszcze nim byłam, więc wiem, w jaki sposób "docierać" do niego z tematem (lub całym przedmiotem), za który nie wie jak się złapać. Oferuję pomoc (regularną jak i jednorazową) dla uczniów szkół średnich (liceum, technikum, zawodówka; również rozszerzenie ) oraz podstawówki, a w niektórych przypadkach również dla studentów. Staram się utrzymywać balans między przygotowaniem typowo pod wymogi programu nauczania a praktycznym zrozumieniem matematyki przydającej się w życiu (z jednoczesnym rozwijaniem logicznego myślenia).

Nie rozumiesz kompletnie nic z matematyki i wstydzisz się tej pierwszej lekcji? Nie bój się, od tego właśnie jestem, by Ci pomóc, bez oceniania :)
Gwarantuję swobodną atmosferę, wyrozumiałość i maksimum starań z mojej strony. Przygotuję do klasówek, kartkówek, matury, pomogę w odrobieniu pracy domowej, ale przede wszystkim pomogę wszystko ZROZUMIEĆ, bo kiedy chcemy "wyuczać się" matmy na pamięć, to zazwyczaj tylko sobie szkodzimy :) Serdecznie zapraszam! Kontakt za pośrednictwem podanego telefonu. Jeśli nie odbieram - proszę o sms, oddzwonię.

Filmik nad ogłoszeniem jest jednym z filmików dostępnych na moim kanale matematycznym Blondynka Uczy Matmy. Samego kanału niestety już (lub tymczasowo) nie prowadzę. Ale zapraszam do obejrzenia jako "dowód" moich umiejętności i przykład tego, w jaki mniej więcej sposób tłumaczę :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
KOREPETYTOR MATEMATYKI
Korepetycje dla dzieci, nastolatków i dorosłych, z zakresu podstawowego i rozszerzonego.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.