Jаkub Кwаrtnik

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gliwice
Zabrze
Katowice
Ruda Śląska
Chorzów
Knurów
Tarnowskie Góry
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 - 120 / 60 min

Jаkub Кwаrtnik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla studentów , uczniów szkół podstawowych i licealistów . Matura 2021 - podstawowa , rozszerzona i olimpiady . Sprawne, skuteczne, obrazowe nauczanie, jak rozwiązywać zadania rozumiejąc przy tym istotę zagadnienia - to zdecydowanie moja specjalność i silna strona.

  • UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona! W obecnym czasie mam bardzo mało miejsc!
  • Ponad 7 lat doświadczenia w przygotowywaniu ludzi zarówno do poprawek, jak i do wymarzonych wyników na maturze rozszerzonej!
  • Średni wynik z matur na poziomie rozszerzonym to 78%!

Jeśli szukasz kogoś, kto przygotuje Cię do uzyskania wymarzonego wyniku na maturze,  boisz się, że nie uzyskasz tych magicznych 30%, ponieważ zacząłeś uczyć się zbyt późno lub nie radzisz sobie w szkole/Twoje dziecko ma słabe oceny , to idealnie trafiłeś! 100% zdawalność moich uczniów oraz świetne wyniki na sprawdzianach oraz maturze rozszerzonej są u mnie gwarantowane!

W RAMACH KOREPETYCJI:
– przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej i międzynarodowej;
– przygotowanie do kartkówek i klasówek dla szkół podstawowych;
– przygotowanie do kolokwiów i egzaminów;
– wytłumaczenie sposobu rozwiązania zadań domowych;
– wyrobienie intuicji i pomoc w zrozumieniu ogólnej idei przedmiotu;
– przygotowanie do konkursów i olimpiad krajowych oraz międzynarodowych.

  • CO MNIE WYRÓŻNIA:

1) JESTEM MIŁOŚNIKIEM MATEMATYKI
Matematyka zawsze mnie ciekawiła oraz inspirowała, przez co w wolnym czasie poświęcałem jej wiele czasu. Dzięki temu rozumiem ją doskonale, co przekłada się na bardzo precyzyjne uczenie, kładące przede wszystkim nacisk na zrozumienie, nie tylko na sztywne regułki. To oczywiście daje mi przewagę nad nauczycielami, bo wielu z Was doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że problemy z nauką matematyki często biorą się ze złego nauczania, które w szkołach jest prowadzone jako obowiązek, praca. Ponadto nauczyciele często próbują pokazać władzę nad uczniem uświadamiając mu, że jest przy nich niczym. Dają na sprawdzianach trudne zadania pokazując tym samym jacy są super inteligentni. 

2) ZAANGAŻOWANIE
Dla mnie liczy się przede wszystkim sukces mojego ucznia w celu do którego dąży! Jeżeli widzę zaangażowanie i ogromną chęć do nauki, to bez wahania przedłużam lekcje bez doliczania sobie dodatkowych kwot za przekroczony czas. Do tego z przyjemnością rozwiązuję za darmo zadania, które podsyłają mi moi uczniowie poza korepetycjami. Oferuję pomoc w zadaniach poza lekcjami co dodatkowo pomaga zaoszczędzić czas i przyspieszyć edukację. Unikniecie w ten sposób zbędnego szukania rozwiązań w internecie, których często nie ma.

3) WŁASNE, AUTORSKIE ZADANIA
Dogłębne rozumienie matematyki oraz obserwacje wielu zadań maturalnych pozwoliły mi na przestrzeni lat stworzyć wiele własnych zadań, które zawierają w sobie połączenie wszystkich najważniejszych tematów. Tego typu zadania są często trudniejsze od zadań maturalnych, ponieważ jest w nich sporo trudnych zagadnień z kilku działów. Zrobienie i zrozumienie tych zadań pozwala rozwinąć myślenie matematyczne w znacznym stopniu, a ponadto przygotowuje na wiele nietypowych ewentualności, jakie mogą przytrafić się na oficjalnej maturze.

4) ASPEKT PSYCHOLOGICZNY
To największy mój atut, gdyż uważam, że same umiejętności matematyczne nie wystarczą, by być skutecznym nauczycielem. To głównie odpowiednie podejście i zrozumienie drugiej osoby jest kluczowe w nauce matematyki. Dużo empatii do drugiego człowieka oraz nieograniczona ilość cierpliwości powodują, że udaje mi się pomóc w najtrudniejszych przypadkach oraz szybko zdiagnozować obszary wiedzy do uzupełnienia. Potrzebna mi jedynie 1 luźna lekcja, aby ustalić ile czasu potrzebujemy oraz opracować skuteczny plan działania, tak byście zdali maturę, czy też, otrzymali 90-100%.

5) OGROMNA RÓŻNORODNOŚĆ NAJLEPSZYCH ZBIORÓW ZADAŃ
Mam do dyspozycji najlepsze zbiorki zadań maturalnych (Nowa Era, Operon, Kiełbasa, Ars Mathematica, Henryk Pawłowski [olimpiady] oraz typowo konkursowe zbiory). Nauczę Was sztuczek maturalnych, typowych zadań oraz tych zadań, których nie da się wyuczyć zapamiętując tylko schemat postępowania.

6) MIŁA I LUŹNA ATMOSFERA
Nie doświadczycie u mnie stresu, denerwowania się oraz presji z mojej strony. Spokojna atmosfera, a także nieograniczone pokłady cierpliwości są niezbędne do skutecznej nauki.

COŚ O MNIE
Udzielam korepetycji z matematyki od 7 lat. Moje początki zaczęły się w szkole średniej, gdzie pomagałem kolegom i koleżankom w zdaniu przedmiotu oraz w drodze do matury. Dzięki temu nabyłem doświadczenia w tłumaczeniu materiału ludziom, którzy naprawdę nie potrafią zrozumieć matematyki. Wiem, co sprawia największe problemy, jak to jasno przedstawić i przede wszystkim potrafię zachęcić ludzi do tego pięknego przedmiotu. Na maturze rozszerzonej uzyskałem 100% możliwych punktów. W szkole średniej wziąłem udział w ŚKM (Śląski Konkurs Matematyczny) oraz w Diamentowym Indeksie AGH dostając się w obu do finału i uzyskując tym samym wstęp na obie uczelnie z każdego kierunku. Zostałem też finalistą małej olimpiady matematycznej (Centralna Olimpiada Matematyczna) dostając się do Baltic Way (Olimpiada Matematyczna Państw Bałtyckich). Po ukończeniu szkoły średniej zacząłem regularnie udzielać korepetycji przygotowując zarówno podstawę, jak i rozszerzenie.
Obecnie jestem studentem Automatyki i Robotyki oraz Matematyki (studiuję dwa kierunki jednocześnie). 

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Śląska
Automatyka i Robotyka
10.2018 - aktualnie
Politechnika Śląska
Matematyka Stosowana
Kursy i szkolenia
05.2019
Zaawansowany Kurs Programowania SIMENS
Doświadczenie
09.2005 - 04.2017
Olimpiady i konkursy:
laureat i finalista wielu konkursów i olimpiad matematyczno-fizycznych. Między innymi: Śląski Konkurs Matematyczny (ŚKM), Centralna Olimpiada Matematyczna (OM), Olimpiada Matematyczna Państw Bałtyckich (Baltic Way), Diamentowy Indeks AGH
09.2012 - 05.2017
Stypendia i nagrody:
stypendium Prezesa Rady Ministrów, stypendium Ministra Edukacji Narodowej, stypendium Wojewody Śląskiego, Regionalny Program Stypendialny województwa śląskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Eryka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Jak zobaczyłam co się dzieje na pierwszym wykładzie z matematyki to się prawie popłakałam. Nie było nic z tego co było na maturze podstawowej. Same falki i śmieszne tabelki, ŻADNYCH LICZB, SAME LITERKI. Byłam przekonana, że studia jednak są nie dla mnie. Ale zaczęłam szukać korepetycji i natrafiłam na Jakuba. Nie mogłam uwierzyć, że te wszystkie pohodne i macierze są tak banalne i tak prosto się je liczy. Już drugie kolokwium mam zdane na 4,5. Jakub na bieżąco przygotowuje mnie z następnych działów i nie mam zamiaru z tego rezygnować, ponieważ w SZYBKI i PRZYJEMNY sposób jestem w stanie opanować dużo materiału. Polecam każdemu kto chce bezstresowo podejść do sesji i matmy na studiach :D

avatar
ANTONINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

najwspanialzsy korepetytor na jakiego wpadlam. dzięki jakubowi nie musze brac warunku z analizy. nie zaliczylam we czerwcu i musialam zdawac teraz. balam sie ze bede musiec placic za waruna. i ale jakub pomogl mi sie przygotowac i zdalam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Odkąd tylko pamiętam, matematyka nigdy nie sprawiała mi problemów. W szkole podstawowej chodziłem na konkursy matematyczne zajmując w nich wysokie miejsca. Rodzice wysyłali mnie do różnych korepetytorów w celu lepszego wykorzystania moich umiejętności i ambicji.

Kiedy tylko wszedłem do szkoły średniej, od razu wiedziałem, że chcę wziąć udział w Centralnej Olimpiadzie Matematycznej. Niestety moja pierwsza olimpiada skończyła się niezbyt dobrze, ponieważ odpadłem w drugim etapie nie wygrywając właściwie nic. W tamtym czasie miałem już trzeciego korepetytora, z którego niestety musiałem zrezygnować, ponieważ nie potrafił tłumaczyć bardziej skomplikowanych zadań i często nie umiał rozwiązać wielu problemów podczas lekcji, co marnowało mój czas i pieniądze.

W połowie pierwszej klasy liceum trafiłem na Pana Jakuba i to było najlepsze co mnie mogło spotkać! Już na kilku pierwszych lekcjach Pan Jakub zaskoczył mnie swoim podejściem i rozumowaniem matematyki. Przedstawił mi wiele abstrakcyjnych zagadnień w bardzo prosty i ciekawy sposób. Pokazał zupełnie inny punkt widzenia matematyki. Taki punkt widzenia, którego nigdy nie zaobserwowałem u nauczycieli oraz innych korepetytorów. Dzięki jego ciekawym metodom przedstawiania nowych zagadnień przestałem się bać między innymi olimpijskiej geometrii oraz złożonych zadań z funkcjami. W przeciwieństwie do nauczycieli nie uczył mnie schematów, a myślenia i zadawania pytań, bardzo często banalnych pytań, ale za to jak istotnych. Udowadniał mi wszystkie twierdzenia w bardzo obrazowy sposób, przez co dowody na olimpiadach stały się dla mnie dużo mniej przerażające. Pan Jakub jest wizjonerem, prawdziwym talentem matematycznym - nie dość, że żadne zadanie nie jest dla niego wyzwaniem, to do tego potrafi bardzo szybko liczyć w pamięci i doskonale tłumaczy nawet najbardziej niezrozumiałe działy (dla mnie to była zawsze geometria i stereometria). Dzięki Panu Jakubowi udało mi się zostać finalistą OM w drugiej klasie liceum (6 miesięcy współpracy). Aktualnie jestem w trzeciej klasie liceum i przerabiam z Panem Jakubem materiał na studia! (między innymi całki, macierze i transformatę Laplace'a).

Ponadto dodam, że Pan Jakub był zawsze przygotowany do lekcji i ma bardzo dużo różnorodnych zbiorów zadań. Co ciekawsze - podczas lekcji zawsze dawał zadania typu "ciekawostka" z Putnam Examów lub z IMO co było niezwykle rozwijające!

Polecam wszystkim tego korepetytora z całego serca! Jeżeli zamierzacie zdać maturę na świetny wynik lub wygrać olimpiadę, to uważam, że najlepszym wyborem będzie Pan Jakub. Prawdziwa legenda wśród korepetytorów!

Dziękuję za wszystko Panie Jakubie; dzięki Panu naprawdę zrozumiałem i pokochałem matematykę!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Udalo sie ! :DD Dostalam sie na wymarzona architekture ! Chcialam poczekac po wynikach z matur na oficjalne wyniki z rekrutacji , zeby miec pewnosc ze dostalam sie na pewno , ale to nie sen i jestem studentka Politechniki Warszawskiej !! <3 Gdyby nie Jakub <3 i jego zdolnosci tlumaczenia i talent to by sie nie udalo . Gdyby nie ten rok wspolnej nauki to nigdzie bym sie nie dostala . W listopadzie uzyskalam 48 % na podstawie z operonu :c Wtedy juz wiedzialam , ze musze cos z tym zrobic . Jakub spadl mi z nieba i dzieki niemu nie tylko nadrobilam zaleglosci , ale tez zaczelam rozumiec i lubic matematyke ! :) I dostalam w sierpniu z rozszerzenia 92 % <3 <3 Na kazda lekcje szlam z usmiechem bo zawsze uczylam sie duzo nowej wiedzy nie to co w szkole . Na zawsze bede pamietac wspolne lekcji z Jakubem ! :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Korzystałem z korepetycji przez trzy lata liceum. Przez pierwszy rok korzystałem z pomocy wielu korepetytorów, którzy wałkowali ze mną ciągle ten sam temat, którego na koniec i tak nie potrafiłem pojąć. Nie znosiłem matmy. Dopiero po roku, kiedy trafiłem na korki do pana Jakuba, przekonałem się, że matematyka jest strasznie ciekawym przedmiotem. Pamiętam, jak już po pierwszym spotkaniu byłem pewien, że polubię matmę i zaraz po powrocie do domu miałem chęć na robienie kolejnych zadań. Wszystko tłumaczone jest w sposób bardzo zrozumiały. Naprawdę widać, że korepetytorowi zależy na zrozumieniu przez ucznia danych zagadnień. Podchodzi do każdego w sposób indywidualny. Atmosfera jest przyjemna, zupełnie zero stresu, można się razem pośmiać :)
Jest to niewątpliwie najlepszy nauczyciel matematyki jakiego znam, z anielską cierpliwością i poczuciem humoru.
Jako tegoroczny maturzysta, wcześniej nie przypuszczałem, że w ogóle uda mi się zdać maturę z matematyki, teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych, a maturę zdałem z palcem w... nosie :D Taki Korepetytor to skarb, polecam każdemu, kto widzi matmę tylko z tej (pozornie) złej strony! :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Dzisiaj pojawiły się wyniki z matury: 78% z rozszerzenia. Próbna była na 26%, więc to duży przyrost. Bardzo wiele zawdzięczam Jakubowi i gdyby nie on, to wynik byłby dużo niższy. Niesamowite zaangażowanie w każdą lekcję, oryginalny i ciekawy sposób prowadzenia, zadania domowe, pomoc po zajęciach - to wszystko bardzo mi pomogło. Dziękuję za profesjonalną pomoc i wspaniałe wyniki!

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Dzięki współpracy z Jakubem nadrobiłam ogromne zaległości z matematyki i przygotowałam się świetnie do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Jakub ma ogromny talent do jasnego przekazywania wiedzy, bo niesamowicie rozumie matematykę. Dzięki niemu zdałam maturę podstawową na 98%, a rozszerzenie na 90! A potem na studiach dalej uczył mnie do kolokwiów i egzaminów przez co zdałam wszystkie bez najmniejszego problemu

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Już ponad rok temu na maturze próbnej z matematyki byłem w beznadziejnej sytuacji. Dostałem 10%. W grudniu oraz w styczniu miałem do czynienia z kilkoma korepetytorami. Żaden nie mógł mi pomóc, dalej nie rozumiałem i dalej wsiało nade mną widmo niezdania semestru. Wtedy trafiłem na Pana Jakuba i po pierwszej lekcji przekonałem się, że było warto dać mu szanse. Bardzo dobrze przygotował mnie do sprawdzianu mimo mojej bardzo niskiej wiedzy z matematyki efekt był natychmiastowy. Dostałem 2+ ze sprawdzianu, który był moją ostatnią szansą, mimo że wcześniej miałem prawie same jedynki, nawet po korepetycjach. W ciągu kilku miesięcy Pan Jakub przygotował mnie do matury tak dobrze, że dostałem 68%. Jestem mu bardzo wdzięczy za pomoc. W tym roku uczy kolegę któremu poleciłem Pana Jakuba. Również jest bardzo zadowolony z lekcji online i czuje przypływ wiedzy po takich zajęciach. Niestety nie da się dać na tym portalu wyższej oceny niż bardzo dobry, a bardzo chętnie dałbym bardzo celujący. Polecam serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2020

Od początku liceum w kwestii matur najbardziej obawiałam się matematyki rozszerzonej. Na szczęście trafiłam na Pana Jakuba, który jest wspaniałym człowiekiem i nauczycielem wprost idealnym: o ogromnych zdolnościach matematycznych, wielkiej miłości do matematyki, umiejętności doskonałego przekazywania wiedzy, zaangażowaniu (pomimo dużej ilości obowiązków zawsze można było się z nim skontaktować w razie pytań czy problemów z zadaniami domowymi), pozytywnej energii i przede wszystkim indywidualnym podejściu do ucznia.To wszystko sprawiło, że nie tylko udało mi się napisać maturę rozszerzoną na 92%, ale także szczerze polubić ten przedmiot
Bez wahania polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.