Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Białołęka +7)
Faktura VAT

Kuba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Kuba

O mnie

Cześć,

Jestem Kuba i od 4 lat pracuje w branży IT jako Tester Automatyczny, aktualnie pracuje w jednym z wiodących banków w Skandynawii. Swoją wiedzę zdobywałem sam i wiem, na co zwrócić uwagę na początku nauki. Również studiuje na uczelni PJATK i pisze pracę inżynierską związaną z testami automatycznymi. To doświadczenie pozwala mi na przekazanie wiedzy z całego obszaru IT.Chętnie pomogę wejść w świat testów od podstaw, a także pomóc poszerzyć wiedzę osobom, które mają już doświadczenie. Chętnym pomagam przygotować się do rozmów o pracę oraz załatwić pierwszą pracę z racji, że posiadam zaprzyjaźnionych rekruterów.Chętnie pomogę w:

-ISTQB

-Testy manualne

-Testy automatyczne:

Selenium WebDriver (z Java)

Pytest (z Python)

Rest Assured (z Java)

Jenkins

Postman

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Miałem problem z zadaniami i nie mogłem znaleźć nikogo kto by się podjął tego wyzwania. Miałem to szczęście że udało mi się skontaktować z Kubą ,który uporał się z zadaniami bez problemu. Korepetycje przebiegały w miłej atmosferze, widać że Kuba ma pasję do tego co robi i najważniejsze ma mega wiedzę. Polecam !!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Zajęcia z Kubą oceniam na 6. Atmosfera bardzo przyjazna, z zachowaniem profesjonalnej relacji nauczyciel-uczeń. Wiedza Kuby jest bardzo obszerna i pozwoliła mi na podwyższenie kwalifikacji i zdobycie pracy. Serdecznie polecam.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Serdecznie polecam, wszystko fajnie wytłumaczone w prosty sposób, super podejście do kursanta.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Super podejście do kursanta, zajęcia w super atmosferze. Udało mi się znaleźć pierwszą pracę. Polecam! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Specjalistyczne podejście i umiejętne przekazywanie wiedzy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.