Wojciech Niewiara

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Kraków (Bronowice +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!
Jestem studentem III roku Matematyki Stosowanej na AGH . Matematyka od dzieciństwa jest moją pasją o czym świadczą nagrody i wyróżnienia zdobyte w licznych konkursach. Wiele osób boi się matematyki ponieważ kojarzy im się ona z setkami niezrozumiałych wzorów i definicji oraz skomplikowanymi zadaniami. Moim celem jest pokazanie jej jako logicznej całości dzięki czemu te wszystkie straszne wzory i definicje staną się dla ciebie proste i oczywiste. Jest to klucz do rozwiązywania z łatwością nawet najtrudniejszych zadań

Moją ofertę kieruje do:

  • Osób poprawiająch maturę bądź egzamin na studiach.
  • Maturzystów zarówno tych co nie wiążą przyszłości z matematyką i chcą ją po prostu zdać jak i tych co celują w 100% z rozszerzenia (Posiadam bardzo dużo własnych materiałów przygotowujących do matury rozszerzonej z matematyki w skład których wchodzą zbiory zadań oraz przykładowe arkusze maturalne wraz z kluczem oceniania zadań )
  • Osób pragnących podciągnąć wyniki w nauce. Mogę ci pomóc jednorazowo przed trudnym sprawdzianem czy klasówką jak również spotykać się z tobą regularnie i na bieżąco tłumaczyć materiał.
  • Osób uważających się za matematyczne antytalenty. Nie zdałeś klasy? matury? idziesz na rozszerzenie z matematyki nie mając o niej pojęcia? Bez względu na to jak zła jest twoja sytuacja oraz jak duże masz zaległości nie bój się zgłosić do mnie. Wytłumaczę ci wszystko od podstaw jeżeli będzie trzeba to na różne sposoby, tak abyś od początku do końca wszystko rozumiałe

CENA

  • 40zł/60 mim - korepetycje u mnie (Kraków, ul.Na Błonie) bądź online 
  • w przypadku korepetycji z dojazdem cena zależy od lokalizacji

KONTAKT
-tel.502585671

MOJE SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA

  • I miejsce w małopolskim konkursie prac matematycznych szkół ponadgimnazjalnych
  • III miejsce w ogólnopolskim konkursie prac matematycznych szkół ponadgimnazjalnych.
  • Udział w ogólnoeuropejskim konkursie matematycznym "Euro-Math"
  • Liczne wyróżnienia w różnych konkursach

Lekcje prowadzę w przyjaznej atmosferze. Bez obaw będziesz mógł mnie pytać o wszystko co ma związek z matematyką. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i sprawić że matematyka nie będzie Cię już więcej niepokoić.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Pan Wojtek to geniusz z matematyki. Nie ma zadania którego nie umiałby rozwiązać, a co najważniejsze — wytłumaczyć. Wszystko na jak najwyższym poziomie, Gorąco polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Świetne korepetycje z matematyki! Wojtek bardzo dobrze przygotował mnie do poprawki z matury. Polecam wszystkim dla których matma to czarna magia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.