Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Polkowice
Sucha Górna
Kaźmierzów
Moskorzyn
Jerzmanowa
Potoczek
Głogów
Lubin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Magister Chemii z przygotowaniem pedagogicznym.
Kierunek : Chemia
Specjalizacja: fizyka chemiczna
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego.

Doświadczony w nauczaniu chemii. Przygotowuję głównie do egzaminu maturalnego z chemii.

*Koszt zajęć:

1osoba- 70zł/ 60minut
1 osoba- 100zł/ 90minut

2 osoby- 50zł/ 60minut
2 osoby-  70zł/ 90minut

Zapewniam materiały do zajęć (arkusze maturalne, arkusze z zadaniami  do kolejnych zajęć, opracowanie teoretyczne dla ucznia).Uczniowie na zajęciach zapoznają się również z wymaganym na egzaminie zestawem doświadczeń. Mają możliwość pracować na modelach przestawiających struktury wybranych klas związków organicznych oraz siatek krystalograficznych.

Zapraszam przyszłych maturzystów do zapisów na zajęcia na rok szkolny 2020/2021/2022 :) Gwarantuję przyjazną atmosferę jak również systematyczność i skuteczność w dążeniu do uzyskania indeksu wymarzonej uczelni :-)

Uczniowie który uczęszczają na zajęcia od pierwszej klasy, realizują ze mną materiał który przewidziany jest od drugiej klasy liceum (chemia rozszerzona), daje to możliwość wielokrotnego powtórzenia i lepszego utrwalenia wiedzy tak aby w trzeciej klasie uczeń posiadał, niezbędną wiedzę do rozwiązywania specjalnie skonstruowanych zadań powtórkowych , zgodnych z wymaganiami matury w nowej formule.

Uczniowie otrzymują na kolejnych zajęciach, zestawy zadań które przygotowuję w oparciu o analizę arkuszy egzaminacyjnych z zeszłych lat. Co roku dokonuję analizy matur, rozwiązując je i wzbogacając listy zadań o nowe przykłady tak aby jak najbardziej zbliżyć się do wymagań jakie stawiane są maturzystom zdającym egzamin z chemii, bazuję na wszystkich dostępnych zbiorach zadań

[*Przygotowanie do egzaminu maturalnego wg zasad obowiązujących od 2015 roku oraz nowych zasad od 2019 roku
*]

Zapraszam na zajęcia osoby indywidualne jak również  polecam zajęcia w  grupach dwuosobowych, wzajemne motywowanie się , wspólne odrabianie zadań i przygotowywanie do zajęć może przynieść dodatkowe korzyści szczególnie dla osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego z chemii , który wymaga dużego zaangażowania oraz samodyscypliny
*Koszt lekcji dla dwóch osób : * 40zł/ osoba /60minut

Jestem osobą na bieżąco podnoszącą swoje kompetencje głównie na szkoleniach organizowanych przez CE2 oraz konferencjach dotyczących chemii analitycznej

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Uczęszczam na korepetycje do pana Marcina już trzeci rok i jestem w pełni zadowolona. Materiał omówiony dokładnie, zawsze wszystko rozumiem i nie mam problemów z rozwiązywaniem zadań. Dodatkowymi zaletami jest wyposażona sala w niezbędne pomoce chemiczne i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam wszystkim:)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Uczęszczałam do Pana Marcina na zajęcia przez 3 lata i mogę go zdecydowanie polecić! Dużo materiałów na zajęcia, dobrze wyposażony pokój, w którym odbywają się zajęcia (rzutnik, duże tablice mendelejewa, rozpuszczalności, tablice). Pomógł mi zrozumieć chemię.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Uczęszczam do Pana Marcina już kilka lat na korepetycje. Z całego serca mogę polecić każdej osobie która chce nauczyć się i zrozumieć chemię. Najpierw jest tłumaczona teoria, a później zadania. Na każdych zajęciach Pan dostarcza potrzebnych materiałów do nauki. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Jeszcze raz polecam wszystkim! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2017

Bardzo polecam!! Świetne przygotowanie do matury. Zadania na egzaminie mnie nie zaskoczyły, ponieważ rozwiązałam ich pod okiem pana Marcina bardzo dużo. Oprócz rozwiązywania zadań, w trakcie zajęć pan tłumaczył mi cały materiał tak, że nauka nie sprawiała mi trudności, oglądaliśmy rownież doświadczenia chemiczne, które były doskonałym uzupełnieniem omawianych tematów. Dostawałam bardzo dużo materiałów, z którymi mogłam pracować na zajęciach jak i pózniej w domu. Zadania domowe zawsze były sprawdzane, co pozwalało korygować błędy i motywowało do systematycznej pracy. Bardzo przyjazna atmosfera, można bardzo dobrze przygotować się do egzaminu, a przy okazji zarazić się pasją do chemii! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Polecam serdecznie ! Świetnie prowadzone zajęcia, mnóstwo materiałów, przerobionych zadań oraz dokładne objaśnienia trudnych zagadnień, a wszystko dzięki Panu Marcinowi, który zawsze charyzmatyczny i uśmiechnięty z zapałem stara się wtłoczyć chemię do naszych uczniowskich głów ;) z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że do matury zostałam przygotowana bardzo dobrze, a przyjazna atmosfera na zajeciach tylko zachęcała do przyjścia i do zdobywania nowej wiedzy :) lekcje prowadzone z pasją ! Zachęcam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Pan bardzo dobrze tłumaczy, można wszystko zrozumieć, podaje dużo przykładów i materiałów, które w tym pomagają. Zajęcia prowadzone są w luźnej i przyjaznej atmosferze. Polecam!! :-D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Najlepszy korepetytor z chemii! Wszystko tłumaczy, omawia, zapewnia materiały do zajęć, dyspozycyjny, miła atmosfera na zajęciach. Szczerze polecam i miło wspominam współpracę :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Polecam ! Pan bardzo dobrze tłumaczy, nawet najtrudniejsze zagadnienia można zrozumieć :) Duzo przykladow, materiałów co było wielka pomocą. Do tego zajęcia w przyjemnej, luźnej atmosferze.
Nie ma nad czym zastanawiać. Wybierz Marcina ! :D

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2013

Pan naprawdę bardzo dobrze tłumaczy, jestem bardzo zadowolona , dużo przykładów- dlatego wszystko dobrze rozumiem.Polecam :))

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2013

POLECAM BARDZO!!! Po prostu MISTRZ CHEMII! W razie problemów na pewno zwrócę się ponownie o pomoc. Profesjonalizm na maxa!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.