SPEECH & SOUND LTD

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Ruda Śląska
Katowice
Sosnowiec
Kraków
Zabrze
Gliwice
Żory
Faktura VAT

SPEECH & SOUND LTD

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/54 opinie
Dla użytkownika SPEECH & SOUND LTD

O mnie

Nazywam się Angelika Jaz - jestem założycielką i właścicielką Speech & Sound Ltd.

Jestem Native Speakerem z Wielkiej Brytanii.Od 2015 roku nieprzerwanie pracuję jako Native speaker współpracując z różnymi firmami i placówkami oświatowymi.

Moje doświadczenie w pracy jako Native Speaker pozwoliło mi na zdobycie wiedzy niezbędnej aby stworzyć coś na wysokim poziomie nauczania i rozwoju jak Speech & Sound Ltd.Speech & Sound jest odzwierciedleniem mojej osoby i moich pomysłów, które sprawiają, że klienci widzą duże postępy w ich przygodzie z językiem angielskim.

Jest to firma w której kładę nacisk przede wszystkim na wartości edukacyjne, zabawną jak i luźną atmosferę, a także nowoczesne metody nauczania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
15 września 2018

Angelica zmieniła moje spojrzenie na angielski Bez problemu używam go teraz w pracy i podczas wyjazdów służbowych.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Miła,bardzo pomocna nauczycielka. Do każdego ucznia podchodzi z odpowiednim poziomem nauki. Można się wiele nauczyć. Dzięki tej Pani zdałam ustny angielski na 100%!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Bardzo profesjonalna i miła osoba . Lekcje z nią to czysta przyjemność . Bardzo polecam

SPEECH & SOUND LTD

Panie Michale, dziękuję za tę opinię. Do zobaczenia na kolejnej lekcji. :)

avatar
Poirytowany
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 września 2017

Pani jest zarozumiała, ceny na stronie to fikcja. Spróbujcie się umówić na lekcję w cenie na stronie. Podane informacje są nierzetelne. To kpina z klientów. Marnotrawstwo cudzego czasu. Problemy ze współpracą na początku prognozują większe przy dalszej współpracy. Pozdrawiam.

SPEECH & SOUND LTD

Z całym szacunkiem, jeśli nie potraficie Państwo zrozumieć, że mam już komplet klientów na cały tydzień (pon. - sob.) za inną kwotę (różnica 10 zł) to musicie znaleźć innego nauczyciela.
Ponadto, skoro mam 20 prywatnych klientów w tygodniu, to chyba nie jest ze mną tak źle :)
Nie potrzebnie także robicie podchody dzwoniąc na zmianę i sprawdzając moją ofertę…
Cieszę się, że Państwo mnie cytujecie słowami: ,,Problemy ze współpracą na początku prognozują większe przy dalszej współpracy." Normalny klient zaryzykowałby 10 zł więcej i sprawdził z kim ma do czynienia, a następnie odmówił, gdyby coś było nie tak. Zaproponowaliście Państwo stawkę, a ja się na nią nie zgodziłam i podziękowałam za współpracę.
Polecam także zatrudnienie innego native speaker'a z języka angielskiego. Jak zrozumiecie Państwo dlaczego moja stawka jest taka, a nie inna - zapraszam do ponownego kontaktu. Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.