Sylwia Anna Ozimek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Rzeźba70 - 150 / 60 min

Sylwia Anna Ozimek

Opis ogłoszenia

[*Jeżeli marzysz o rozwijaniu swoich plastycznch zdolności i chciałbyś nauczyć się podstaw rzeźby chętnie pomogę. Jestem rzeźbiarką, absolwentką warszawskiej ASP. Po studiach pracowałam jako rzeźbirz w jednej z największych w Polsce pracowni związanych ze sztuką sakralną, gdzie byłam odpowiedzialna za realizacje licznych formy rzeźbirakich.Posiadam również doświadczenie w nauczaniu. Chętnie przyjme na indywidualne zajęcia z rzeźby w mojej pracowni mieszczącej się na Nowym Mieście w Warszawie. *]

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2017
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Magister
Rzeźba
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.