Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 / 60 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam na imię Dominika, jestem lektorką języka włoskiego specjalizującą się w nauczaniu online dorosłych :)

Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno osoby indywidualne , jak i firmy , chcące rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z włoskim – z wielką radością pomogę wam zbudować solidne podstawy  lub podkręcić poziom języka ! Stawiam na aktywną i spersonalizowaną naukę z wykorzystaniem różnorodnych materiałów, dzięki którym z łatwością można zagłębić się nie tylko w język włoski, ale też we wszystko to, co związane z piękną Italią.

Hasłem przewodnim moich zajęć jest komunikacja , dlatego już od pierwszych spotkań staram się maksymalnie wykorzystywać zasób leksykalno-gramatyczny ucznia w konwersacjach dopasowanych oczywiście do jego poziomu :)

Doskonale zdaję sobie sprawę, że chęci do nauki to nie wszystko, dlatego poszukuję zdeterminowanych osób, które będą gotowe na regularne spotkania oraz systematyczne poznawanie i przyswajanie nowego materiału. Płynność spotkań oraz zaangażowanie ze strony słuchacza to kluczowe elementy dla osiągnięcia satysfakcjonujących postępów w nauce :)

Doświadczenie:
*Jestem magistrem Filologii włoskiej z kilkuletnim stażem pracy z językiem włoskim w międzynarodowych korporacjach
*Na co dzień pracuję jako lektorka języka włoskiego 
*Posiadam trzyletnie doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć z języka włoskiego
*Przez kilka miesięcy pracowałam we Włoszech, mieszkając u tamtejszych rodzin 

Zapraszam do kontaktu!

A presto,
Dominika

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 19:30
Wtorek07:00 - 19:30
Środa07:00 - 19:30
Czwartek07:00 - 19:30
Piątek07:00 - 19:30
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Dominiką, która jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą :) Na zajęciach zawsze panuje przyjazna atmosfera, a nauka języka włoskiego jest prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam !!! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Lekcje są super, urozmaicone i ciekawe, wszystko zrozumiale tłumaczone, prowadzone bez stresu. A do tego Dominika to przemiła osoba :) Polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Zajęcia prowadzone na naprawdę wysokim poziomie przez bardzo kompetentną osobę. Nie było pytania, na które Pani Dominika nie znałby odpowiedzi. Podczas lekcji zawsze panuje miła i luźna atmosfera. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.