Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język portugalski60 - 100 / 60 min

sonia m

Opis ogłoszenia

Jako absolwentka Uniwersytetu Lizbońskiego zajmuję się nauczaniem języka portugalskiego (wersja europejska). Zapewniam miłą, bezstresową atmosferę, metody nauczania zgodne z predyspozycjami ucznia oraz zapewniam materiały.

Ponadto zajmuję się tłumaczeniem oficjalnych dokumentów (np. pism sądowych czy umów handlowych) z języka portugalskiego (wersja europejska) na język polski.

Dostępność

Poniedziałek18:30 - 23:00
Wtorek18:30 - 23:00
Środa18:30 - 23:00
Czwartek18:30 - 23:00
Piątek18:30 - 23:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.