Arkadiusz Grochowski

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na naukę gry na gitarze przez internet!  

Nauka gry na gitarze :
- elektrycznej
- akustycznej
- klasycznej
- basowej
- ukulele

Dla każdego ucznia opracowuję specjalny indywidualny program nauczania w zależności od wieku, umiejętności jak i upodobań muzycznych. Korzystam z nowoczesnych metod które w przystępny i ciekawy sposób pozwolą rozpocząć przygodę z gitarą. Chętnie pomogę w nauce ulubionych piosenek oraz opanowaniu pierwszych akordów i melodii .

Zajęcia odbywają się przez komunikator internetowy (Skype, Messenger, Google Hangouts, Zoom) . Wymagany jest jedynie własny instrument i chęć do nauki!

Posiadam wieloletnie profesjonalne doświadczenie koncertowe i pedagogiczne . Jako gitarzysta i wokalista zespołu Heroes Get Remembered miałem okazję gościć na największych polskich festiwalach jak Open’er czy Jarocin Festiwal. A przez ponad 10 lat nauczania udało mi się opracować szereg autorskich metod które pomogły moim uczniom w rozpoczęciu gitarowej przygody.

NOWOŚĆ! Zajęcia SONGWRTITINGu dla dzieci

Jak powstają popularne radiowe utwory? Jak powstał beat ulubionego rapera?

Tego właśnie można dowiedzieć się na zajęciach z pisania piosenek! Nowa formuła zajęć skupiająca się na kompozycji i aranżacji własnych piosenek. Z doświadczenia wiem, że nic tak nie rozwija kreatywności jak własna twórczość!

Zapraszam serdecznie!

Arkadiusz Grochowski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.