Anna Guła-Geisler

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Co otrzymujesz w ramach lekcji?

  1. Zestawy zadań z każdego działu do przygotowania przed lekcją
  2. Wskazówki do nauki z zagadnieniami szczególnie istotnymi na maturze.
  3. Autorskie zadania do ćwiczenia pracy z tekstem i czytania ze zrozumieniem.
  4. Konsultacje pomiędzy lekcjami : męczy Cię jakieś zagadnienie albo zadanie i chcesz znać odpowiedź szybciej - piszesz maila, ja w ciągu kilku godzin odpowiadam.
  5. Regularne, próbne matury , żeby przyzwyczaić się do intensywnej pracy przez około 2.5-3 godziny, jak na maturze.

Jak wyglądają lekcje?

  1. Tematy omawiamy w takiej kolejności, żeby materiał‚ układał się w logiczną i spójną całość.
  2. Przed lekcją dostaniesz zestawy zadań typu maturalnego do opracowania i listę kluczowych zagadnień.
  3. Na lekcji sprawdzimy przygotowane przez Ciebie zestawy, omówimy problematyczne kwestie.
  4. Po rozwianiu wszystkich wszystkich wątpliwości robimy  zadania z poprzednich lat z danego działu, skupiamy się na tych, która sprawiają maturzystom szczególną trudność.
  5. Optymalny czas trwania lekcji z mojego doświadczenia to 90 min (cena to 180 zł), pozwala na odpowiednie skupienie się, omównie materiału i jednocześnie nie jest męczący. 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania albo chcesz zarezerwować miejsce - dzwoń albo pisz śmiało!

Zapraszam też na bloga z zadaniami i biologiczny fanpage na Facebooku - Płonące Synapsy :)

Pozdrawiam!

Ania

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Guła-Geisler
Bogusławskiego 3/4
31-551 Kraków
NIP: 6762548981

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2020
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2020

W pełni polecam Panią Anię! Dzięki niej udało mi się świetnie zdać maturę z biologii i dostać się z pierwszej listy rankingowej na wymarzony kierunek lekarski na GUMedzie! Zajęcia były zawsze w miłej atmosferze, pełne ciekawostek ułatwiających zapamiętywanie i trików jak nie dać się złapać na maturze ;). Pani Ania świetnie tłumaczyła najtrudniejsze zagadnienia i w genialny sposób motywowała do pracy i dodawała pewności siebie w konstruowaniu maturalnych odpowiedzi.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Całkowicie polecam korepetycje z Anią. Właściwie dzięki nim osiągnąłem satysfakcjonujący mnie wynik na maturce (ok. 80%), gdyż w szkole nie mogłem liczyć na dobre przygotowanie z biologii. Ania cierpliwie tłumaczyła każde niezrozumiałe dla mnie zagadnienie i duży nacisk kładła na wyuczenie się odpowiadania na pytania z arkuszy tak jak chcieliby tego egzaminatorzy, co bardzo pomogło mi w napisaniu matury. Lekcje są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze i można z nich wyciągnąć naprawdę dużo. Serdecznie polecam! :DD

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Generalnie chciałbym z całego serca polecić Anię, biologię zaczynałem od 0 w listopadzie w klasie maturalnej(nie miałem w szkole biologii), a napisałem ją na ponad 80% i udało mi się dostać dzięki temu na lekarski z 1 listy. Ania na korkach skupia się na tym co ważne, mega mi się podobało to że wiedziałem dość jasno co potrzebuje się nauczyć, a czego nie i to że dokładnie tłumaczyła jak wbić się w klucz na maturze, co jest z biolki najważniejsze. Zawsze odpowiadała na wszystkie pytania które się miało i czasem tłumaczyła niektóre rzeczy po 5 razy jak nie rozumiałem i generalnie jest bardzo fajnym i pomocnym człowiekiem, a atmosfera na korkach była genialna.
Jeszcze raz bardzo polecam, nigdy nie miałem tak dobrych korków.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Chciałbym z całego serca polecić korki u Ani. Były to bardzo wartościowe lekcje,które dały znacznie więcej niż nauka biologii w szkole- patrzy się na nią w zupełnie inny sposób,który w przygotowaniu do matury ma większy sens. Ania to super osoba,która oprócz przekazywania ogromu przydatnej wiedzy,pełniła też funkcje terapeutyczno-psychologiczne .
W czasie tak bardzo nerwowym , pełnym dołów i załamań, zawsze potrafiła podnieść na duchu, zmotywować do nauki. Materiałów, ćwiczeń było duzo, wszystkie dokładnie omawiane w formie maturalnej. Zarówno zadania autorskie,jak również z poprzednich matur. Oprócz lekcji zawsze można było napisać i o coś się spytać,czy rozjaśnić jakaś wątpliwość. Była też grupa na FB, gdzie co jakiś czas pojawiały się jakieś materiały. Już poza tym Ania jest osobą bardzo sympatyczna,z którą bardzo łatwo łapie się kontakt, atmosfera jest bardzo luźna oraz przyjacielska, dlatego na zajęcia chodzi się z chęcią. Ania wychodzi uczniom na rękę,nie raz lekcje były o nieludzko wczesnych porach w weekend,aby nam dostosować się do harmonogramu, jak i też ja sam zostałem przyjęty na korki w styczniu,gdy Ania miała już komplet. W ramach motywacji do nauki na stole zawsze leżała Milka Oreo ,a oprócz tego można było się z Anią o coś pozakładać. Zajęcia dały mi bardzo dużo i to dzięki nim stresuję się prosektorium,które zacznę w październiku na pierwszym roku lekarskiego Polecam jeszcze raz
Paweł

avatar
Kacperek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Super Nauczycielka, uczy praktycznego podejścia do biologi. Dużo zajęć dodatkowych typu próbna matura czy wykłady z danego działu. Dzięki Pani Ani udało mi się dostać na lekarski do Poznania ;) Jeżeli zajęcia planowane są z wyprzedzeniem to dość duża dowolność godzinowa. Gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Najlepsze korepetycje na świecie! Ania przekazuje biologię z wielką pasją, jednocześnie przygotowując do matury. Cieszę się, że miałam okazję przygotowywać się właśnie pod jej okiem. Z całego serca polecam! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

W pełni polecam każdemu korepetycje u Ani- świetnie przygotowuje do matury, podchodzi indywidualnie do ucznia i potrafi zmotywować do ciężkiej pracy, która owocuje maturalnym sukcesem :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Świetne przygotowanie do matury!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Polecam lekcje z Anią w 100%. Świetnie przygotowuje do matury z biologii. Zawsze przygotowana na zajęcia oraz umie zawsze wszystko dobrze wytłumaczyć. Dzięki niej dobrze zdałem maturę i dostałem się na wymarzoną medycynę

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Polecam z całego serca! Przesympatyczna osoba, potrafi indywidualnie dostosować się do potrzeb drugiej osoby i zrozumiale wytłumaczyć dane zagadnienie. Cena również nie jest wygórowana, a opcja lekcji przez skype’a to super rozwiązanie dla osób, które tak jak ja miekszają troszkę od Krakowa.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Polecam naukę z Anią, jest bardzo dobrym nauczycielem.
Stara się wychodzić na przeciw potrzebom ucznia: jest dyspozycyjna, odpowiada na pytania, motywuje do nauki, czasem radzi czym się zająć, jak się uczyć, pyta o wyniki kolokwiów. Zależy jej na uczniu. :)
Jest bardzo sympatyczną osobą, na zajęciach panuje miła atmosfera.

Lekcja trwa 1,5 godz, cena nie jest wygórowana.
Na zajęciach przerabiałyśmy dużą ilość materiału, co trochę pomagało mi w zmianie sposobu nauki z wolnego i dokładnego na szybszy ze skupieniem na najważniejszych rzeczach.

Jestem bardzo wdzięczna Ani, z jej pomocą nią zdałam egzamin z fizjologii. :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo polecam tę korepetytorkę! Świetnie uczy (po 3 zajęciach z fizjologii bez problemu udało mi się zdać egzamin na wysoką ocenę ), poza tym jest fajną osobą :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Zajęcia online z Panią Anią są super.Rozwiazujemy mnóstwo zadań co ułatwia zrozumienie trudnych zagadnień oraz pozwala odpowiadać zgodnie z kluczem maturalnym.Dziękuję serdecznie za poświęcony czas i cierpliwość .

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Ania jest świetną korepetytorką. Lekcje online , których mi udzielała, pozwoliły mi zrozumieć i opanować biologię. Polecam baaardzo! ☺️

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Bardzo polecam korepetycje z Anią! Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji, które zawsze przebiegały w świetnej atmosferze i z których wyniosłam sporą dawkę wiedzy :) W bardzo prosty i logiczny sposób potrafi wytłumaczyć to co wydaje się być skomplikowanym. Bez niej o dobrze zdanej maturze mogłabym tylko pomarzyć.Po korepetycjach z Ania jestem pewna swojej wiedzy! Gorąco polecam! Nie pożałujesz:)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Gorąco polecam panią Anię! Lekcje są podzielone na działy, a materiały do nauki są przejrzyście zrobione. Lekcja odbywa się w miłej atmosferze. W przygotowaniu do matury z biologii nie ma sobie równych!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Nauka biologii przebiegała w miłej atmosferze. Ania wykazała się świetną znajomością klucza maturalnego oraz wszystkie zagadnienia tłumaczyła w logiczny i prosty do zapamiętania sposób. Wszystkim spragnionym biologicznej wiedzy polecam serdecznie lekcje z Anią!! :-)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Pani Ania w logiczny i prosty sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. Dokładnie i rzetelnie objaśnia zadania, a także pomaga wyeliminować błędy nawet te podchwytliwe. Lekcje prowadzone są w super atmosferze, a podczas nauki chemii łączy elementy matematyki, biologii, fizyki- co bardzo ułatwia naukę. Bardzo polecam dla wszystkich którzy chcą przygotować się do olimpiady lub matury.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

Ania naprawdę potrafi nauczyć biologii. Tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia w bardzo przystępny sposób. Podczas zajęć zadaje dużo pytań oraz pokazuje sposoby na łatwiejsze zapamiętanie. Potrafi zaciekawić, dzięki czemu nauka biologii staję się przyjemnością. Zdecydowanie polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Dzięki Pani Ani pokochałam biologię i podwyższyłam swoje oceny, lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Bardzo polecam lekcje z Anią, dzięki nim udało mi się usystematyzować wiedzę z biologii i chemii. Świetne przygotowanie do matury w bezstresowej atmosferze.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Pani Ania jest świetną osobą która w bardzo skuteczny sposób przekazuje swoją ogromną wiedzę :) Lekcje odbywają się w miłej atmosferze i naprawdę można na nich bardzo skorzystać.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Polecam lekcje z Anią. Jest to osoba, która przekazuję całą swoją wiedzę, stara się, żeby każde zagadnienie było omówione. Lekcje odbywają się w bardzo fajnej atmosferze. Dzięki Ani nauka stała się łatwiejsza, ponieważ wiem już czego się uczyć i co jest ważne :)

avatar
Farid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Myślałam, że to niemożliwe, a jednak dzięki Ani zdalam egzamin z którego miałam wielkie braki, serdecznie polecam

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Ania wszystko bardzo klarownie tłumaczy. Wszelkie trudności w zrozumieniu jakichkolwiek zagadnień znikają od razu po odbytych lekcjach. Dodatkowych materiałów pod dostatkiem.
Gorąco polecam!

avatar
Yas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Naprawdę warto! Takie korki to czysta przyjemnosc. Duze zaplecze wiedzy, swietna atmosfera i swietne materialy. Wszytsko czego potrzeba do sukcesu!

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2016

Polecam :) Ania jest bardzo sympatyczną osobą o ogromnej wiedzy! Jest cierpliwa i bardzo dobrze tłumaczy. Dużym plusem są również ciekawe materiały i zadania przygotowujące do matury. Lekcje przebiegają bez stresu i w miłej atmosferze :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Polecam! Zajęcia prowadzone bardzo rzetelnie, duża ilość materiałów i ciekawie prowadzone zajęcia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Ania to bardzo sympatyczna osoba z ogromną wiedzą.
Bardzo dobrze tłumaczy materiał i prowadzi lekcje w miłej atmosferze :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Bardzo polecam korepetycje, prowadzone w miłej atmosferze i z dużym zaangażowaniem

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.