Marta Szepietowska-Bâ

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Piaseczno

Marta Szepietowska-Bâ

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Marta Szepietowska-Bâ

O mnie

Od 40 lat mieszkam na przemian w Polsce, we Francji i w Senegalu. Wszechstronne zainteresowania pozwalają mi brać udział w projektach związanych z literaturą, architekturą i sztuką. Zajmuję się również tłumaczeniami z francuskiego i na francuski. W tym roku zaczęłam pracę nad drugą książką. Chociaż ogromnie cenię samotność, moją pasją jest kontakt z drugim człowiekiem, nieustanne poznawanie i czerpanie inspiracji z innych kultur. Najchętniej przyjmuję uczniów u siebie t.j.przy stacji metra Politechnika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Andrei
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2022

Uczę się z Martą języka francuzskiego już ponad trzy lata. Chciałem podnieść swoje umiejętności w mówieniu, a także poprawić zakorzenione błędy, które popełniałem podczas rozmów i w pisaniu - i teraz czuję, że jest duży postęp z tym. Marta ma bardzo elastyczny sposob nauczania, dopasowany inywidualnie. Na lekcjach nie dało się nudzić oraz panowała zawsze miła i luźna atmosfera. Będę kontynuować naukę z Martą! Polecam wszystkim!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Zajęcia z Martą (sama chodzę od ponad dwóch lat) polecam zarówno osobom które przygodę z językiem francuskim dopiero zaczynają, jak i tym którzy chcą poprawić jego znajomość. Martę wyróżnia profesjonalizm jak i indywidualne podejście do ucznia. Dostosowanie materiałów do potrzeb i oczekiwań uczestnika sprawiają, że szybko można zauważyć postępy w nauce. Powodzenia!!!

avatar
Estin.K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2019

I highly recommend Ms Marta. She always prepares perfectly for her lessons. I appreciate her way of teaching and her friendly attitude towards all.

To briefly tell my personal experience before knowing her, I had learnt French with a very strict tutor. As a consequence, I felt nervous whenever I spoke French.

Since having lessons with her, I can express whatever I want in French without any fear. Thanks for her help, knowledge of French language and culture is also impressively deepened.

If you’re looking for someone who can help you improve your French or translation skills into French, I guarantee that Ms Marta is the best one.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Szczerze polecam lekcje z p. Martą zarówno początkującym jak i bardzo zaawansowanym. P. Marta jest bardzo solidną nauczycielką, zawsze doskonale przygotowaną, proponuje bardzo ciekawe materiały (gramatyka, artykuły prasowe etc.). Metody nauczania stosowane przez p. Martę przynoszą szybkie rezultaty. Ponadto, p. Marta, oprócz doskonałej znajomości języka francuskiego, jest osobą o wszechstronnych zainteresowaniach (literatura, sztuka, teatr, polityka, psychologia), bardzo oczytaną, wobec czego tematy konwersacji oraz proponowane teksy również są bardzo interesujące i różnorodne.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Szczerze polecam!!! Pani Marta uczy mnie od kilku miesięcy, jest bardzo pozytywną i energiczną osobą, a przy tym niezwykle uważną i skupioną podczas zajęć. W tej chwili wiem, że nie mogłam wybrać lepiej:)) Nie tylko cierpliwie tłumaczy gramatyczne zawiłości ale dzięki polskim korzeniom doskonale rozumie trudności z jakimi borykają się ludzie, którzy tak jak ja pokochali ten język. Zajęcia są zawsze ciekawe i zróżnicowane. To czym mnie najbardziej ujęła już od pierwszych zajęć oprócz profesjonalnego podejścia to fakt, że potrafi w każdym dostrzec mocne strony i trafnie zidentyfikować obszary, które wymagają większej uwagi. Na każde zajęcia idę z prawdziwą przyjemnością, a wychodzę zdopingowana do dalszej nauki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2013

Gorąco polecam! Pani Marta uczy mojego 11 letniego syna języka francuskiego. Z dużym zaangażowaniem przygotowuje się do każdej lekcji. Zajęcia są zawsze urozmaicone. Pani Marta sprawia, że nauka języka może być ciekawa i zabawna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.