Agata Sobieraj

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Łódź
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Bełchatów

Opis ogłoszenia

  • ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH U CERTYFIKOWANEGO LEKTORA JĘZYKÓW OBCYCH // OBECNIE BRAK WOLNYCH TERMINÓW
    Planujesz zmienić pracę? Przygotowujesz się do egzaminu? Chcesz rozpocząć naukę angielskiego lub "odświeżyć" swoje umiejętności? Indywidualne lekcje to świetna możliwość szybkiej i skutecznej nauki języka. Zapraszam na zajęcia stacjonarnie w Łodzi (u lektora) lub online (Google Meet/Skype). W ofercie zajęcia z języka ogólnego, medycznego lub biznesowego oraz przygotowania do egzaminów Cambridge English: B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE), IELTS. Oferta skierowana jest do osób dorosłych; studentów i osób pracujących. Zapewniam wsparcie metodyczne, skuteczne materiały oraz miłą atmosferę zajęć :). Zapraszam do kontaktu pod nr tel: 667240227 lub przez e-mail. Posiadam firmę. Wystawiam faktury.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2018
Uniwersytet Łódzki
Podyplomowe Studia Tłumaczeń Specjalistycznych
Kursy i szkolenia
06.2016
Certificate of Proficiency in English
08.2022
CELTA - Stafford House, London
Doświadczenie
08.2017 - aktualnie
Tłumaczenia oraz nauka języków obcych - Agata Sobieraj
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, głównie osób dorosłych. Od 5 lat prowadzę własną szkołę językową oraz firmę tłumaczeniową. Przygotowuję kandydatów na egzaminy Cambridge English.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Szczerze polecam naukę i doskonalenie języka angielskiego z Agatą. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Zróżnicowane tematy sprawiają, że nigdy nie wiem kiedy mija godzina zajęć.
Pani Agata jest zawsze przygotowana do lekcji, materiały wysyłane są z wyprzedzeniem, a wszystko wytłumaczone jest w bardzo przystępnej formie. Dodatkowo po każdych zajęciach przygotowane są ćwiczenia, w celu powtórzenia danego tematu. Polecam z całego serca!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2024

Wspaniała nauczycielka. Miła, cierpliwa i z konkretnym planem nauki. Przez czas trwania naszych zajęć zdobyłam ogrom wiedzy. Polecam zajęcia u Agaty z całego serca.

Tłumaczenia oraz nauka języków obcych - Agata Sobieraj

Dziękuję bardzo :)

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Przez kilka ostatnich miesięcy miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach z Panią Agatą.
Pod każdym względem celująco. Świetne przygotowanie do lekcji, humor, błyskotliwość, pasja. Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Polecam z całego serca — Agata to najlepsza korepetytorka, jaką można sobie wyobrazić :)
Cierpliwa, wyrozumiała, ale kiedy trzeba to i wymagająca. Każda lekcja była "szyta na miarę", na każde pytanie uzyskałem odpowiedź — nawet jeśli dotyczyły mocno technicznego słownictwa.
Przez cały okres nauki czułem, że Agacie równie mocno zależy, żebym osiągnął cele, które sobie wyznaczyłem... I udało się :) Moja fonetyka obecnie jest najlepszą, jaką miałem w życiu, z łatwością podszedłem do rozmów rekrutacyjnych no i zdałem FCE, co dla osoby, która nigdy nie była lingwistycznym wyjadaczem, jest ogromnym sukcesem :)
Oby jak najwięcej było takich osób, które wykonują swoją pracę z taką pasją i zaangażowaniem :) Dziękuję jeszcze raz za pomoc! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Z całego serca polecam naukę angielskiego z Agatą! ☺️
Rozpoczęłam zajęcia z zamiarem przygotowania do egzaminu FCE. Jej lekcje od początku były ukierunkowane na zamierzony cel i pozwoliły mi rozwinąć umiejętności językowe w każdym aspekcie, dzięki czemu zdałam egzamin FCE z bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2022

Bardzo polecam. Pomimo iż odbyłam jedynie 4 lekcje, dały mi one dużo więcej niż zajęcia z wieloma innymi korepetytorami. Każda lekcja była odpowiednio przygotowana, a jej czas w pełni wykorzystany. Pani Agata posiada również wiele przydatnych materiałów do nauki, w moim przypadku były do materiały do testu IELTS.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Zajęcia z Panią Agatą to czysta przyjemność. Na każdej lekcji wynosiłam naprawdę wiele. Nauka była dla mnie przyjemna i prowadzona w dostosowany do mnie sposób. Pani Agata jest przesympatyczną osobą, pracującą z zapałem, widać i czuć, że nauczanie angielskiego jest jej pasją!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2021

Podczas zajęć przygotowywałam się do CPE i z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Agatą. Zajęcia przeprowadzane są w sposób logiczny i zaplanowany, dopasowany do potrzeb uczestnika. Ilość materiałów jest bardzo duża i różnorodna, co przy tego rodzaju certyfikacie ma ogromne znaczenie. Żadna z kompetencji językowych nie jest zaniedbywana, w równym stopniu trenowane jest czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Zagadnienia gramatyczne tłumaczone są precyzyjnie i klarownie, często z wykorzystaniem autorskich materiałów Agaty. Na plus wypada również atmosfera zajęć. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi jeszcze przygotowywać się do innego certyfikatu, to zdecydowanie będę korzystać z usług Agaty :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Bardzo polecam naukę z Panią Agatą to bardzo miła osoba ale również wymagający nauczyciel .
Zajęcia prowadzone są w ciekawy i rzetelny sposób ,a pierwsze efekty nauki juz widać .

avatar
MARTA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, efektywne nauczanie. Pani Agata pomogła mi w przygotowaniu się do egzaminu doktorskiego z sukcesem. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji prowadzonych przez Agatę. Lekcje są ustrukturyzowane, ciekawe, pełne nowych informacji. Codziennie poznaje nowe słówka, ich zastosowanie a na końcu znajomość tych słów jest sprawdzana co jest dla mnie bardzo ważne. Nielogiczna dla mnie gramatyka jest przedstawiana w ciekawy sposób i myśle że nieźle sobie radzę. Agata jest zawsze w 100% skupiona na lekcji i angażuje się w każdą lekcję. Na każdą lekcje dostaje nowe materiały oraz zadania po każdej lekcji. Jeśli chodzi o czas korepetycji oraz niespodziewane sytuacje w których nie mogę odbyć danej lekcji, można z łatwością znaleźć porozumienie z Agatą. Największą zaletą dla mnie jest to, iż Agata jest wymagająca oraz oczywiście możliwość pracy przez skype. Gorąco polecam.

avatar
Jacek lat 50 (nauczyciel i tłumacz)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Na naukę nigdy nie jest za późno. Aby ta maksyma życiowa się sprawdziła, oprócz chęci i motywacji, potrzebny jest jeszcze dobry nauczyciel, który prawidłowo pokieruje procesem uczenia się. Takim nauczycielem jest pani Agata. Zajęcia prowadzone przez panią Agatę oceniam wysoko pod względem merytorycznym i metodycznym. Zajęcia prowadzone są w miłej i życzliwej atmosferze. Duża wiedza, profesjonalne przygotowanie do zajęć, formy zajęć odpowiadające potrzebom ucznia, szybka diagnoza deficytów wiedzy i odpowiednie reagowanie na zdefiniowane braki to cechy, które wyróżniają panią Agatę. Z czystym sumieniem polecam tego nauczyciela wszystkim, którzy poważnie myślą o nauce języka angielskiego.

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

To nieprawda, że na emeryturze pozostaje tylko siedzenie w fotelu bądź praca na działce. Ja uczę się także języka angielskiego. W nauce pomaga mi Pani Agata. Jest bardzo merytoryczna, dokładnie sprawdza moje postępy. To dzięki jej umiejętnościom, cierpliwości, wyrozumiałości osiągam efekty w nauce. Polecam pracę z Panią Agatą każdemu kto chce się nauczyć lub udoskonalić język angielski.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Agata to najlepsza korepetytorka ever. Cierpliwa ale jednocześnie bardzo wymagająca, nie goniąca na siłę z tematami które sprawiają więcej problemów. Na lekcjach gramatyka jest wyjaśniona w bardzo przystępny sposób i na każdej lekcji dodatkowe słownictwo do nauki. Bardzo polecam. Zwłaszcza przy dużych oporach w mówieniu, ponieważ Agata bardzo silny nacisk kładzie na to żeby zacząć mówić.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Bardzo polecam naukę z panią Agatą. Zajęcia dostosowane do potrzeb. Ciekawe materiały, lekcje prowadzone w luźnej atmosferze. Do tego na każdych zajęciach powtarzany jest materiał z poprzedniej lekcji. Chcesz czy nie chcesz, musisz się nauczyć :).

Z początku byłam bardzo sceptyczna co do zajęć online. Teraz wiem, że nie ma specjalnej różnicy pomiędzy lekcjami stacjonarnymi, a przez internet. Jeśli kogoś zraża lokalizacja (za daleko), to rekomenduję zajęcia online, warto !

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Szczerze polecam, profesjonalna osoba, znają się na temacie. Potrafi dostosować poziom zajęć, po pierwszej rozmowie. Czasy w języku angielskim nie są takie trudne, dużo słownictwa. Zajęcia zawsze są dostosowane to potrzeb i preferencji ucznia. Bardzo otwarta i wesoła osoba, która potrafi pomóc.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Zajęcia skutecznie pomogły mi w przygotowaniach do egzaminu IELTS.
Lekcje były świetnie zaplanowane, zagadnienia dobrane pod konkretny cel i tłumaczone w sposób bardzo zrozumiały. Duża ilość materiałów dodatkowych. Dziękuje za pomoc i szczerze polecam!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Szczerze polecam! Zajęcia z Agatą są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze ale przede wszystkim jest ona bardzo kompetentna i zawsze przygotowana do zajęć, które nigdy nigdy nie są nudne. Agata słucha potrzeb ucznia i w 100% się do nich dostosowuje. Bardzo umiejętnie potrafi przekazać wiedzę :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2019

Jeżeli szukasz najlepszego korepetytora, to Agata będzie jedynym słusznym wyborem, konkretnie i na temat, do tego w symatycznej atmosferze, szczerze polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Gorąco polecam :) Bardzo rozwijające zajęcia, wspaniała atmosfera, nauka języka to czysta przyjemność :) lepszej Pani korepetytor nie miałam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Zajęcia są kreatywne, ciekawe a różnorodność materiałów sprawia, że nauka się nie nudzi. Agata potrafi zachęcić i zmotywować do nauki. Metody i plan nauki idealnie dobrane do poziomu i potrzeb. Szczerze polecam!:)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Świetna Korepetytorka ;) wyrozumiała, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta :D lekcje u Pani Agaty naprawdę przynoszą pozytywne rezultaty i nie są obrane beznadziejnym systemem szkolnym.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Polecam naukę z Agatą ! Ma dużo materiałów, ćwiczymy mówienie, pisanie i gramatykę. Ponadto prowadzi ciekawą i ładną stronę na Facebooku :) wymagająca , wyrozumiała i cierpliwa nauczycielka :D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Bardzo serdecznie polecam naukę języka angielskiego u Pani Agaty. Indywidualne podejście, ogromny zasób wiedzy oraz wzorowe przygotowanie do każdych zajęć. Bardzo duża dawka motywacji oraz miła atmosfera. :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Szczerze polecam, najlepsza nauczycielka z jaką mam zaszczyt pracować.
Bardzo dobra organizacja lekcji,ogromna wiedza i doświadczenie.Pełen profesjonalizm.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Agata podchodzi do zajęć profesjonalnie. Zawsze przygotowana, dysponuje ogromną ilością materiałów, co bardzo pomaga w uporządkowaniu swojej wiedzy. Zawsze miła atmosfera na zajęciach i punktualność - polecam bardzo!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Indywidualne podejście i nastawienie na konwersacje - znalazłam to czego szukałam. Rewelacyjny, skuteczny nauczyciel. Przestałam się bać angielskiego, zmieniłam myślenie, teraz uczę się zupełnie w inny sposób. Dostałam materiały, dzięki którym angielski nie kojarzy mi się już z przykrym obowiązkiem albo wkuwaniem, a jest przyjemnością, stałym punktem tygodnia :-) Wiem, gdzie wcześniej popełniałam błędy (i gdzie popełniają błędy inni nauczyciele).

Polecam tego nauczyciela!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Agata do korepetycji podchodzi profesjonalnie i zaangażowaniem - młoda osoba, otwarta na potrzeby ucznia ;) dla mnie te lekcje to sama przyjemność i nawet mówienie po angielsku nie sprawia mi już trudności, a kiedyś stanowiło to dla mnie barierę nie do pokonania

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Przyszłam do Pani Agaty z bardzo słabym językiem angielskim.Nie używany przez lata praktycznie zanikł. Małymi krokami próbowałyśmy powrócić umiejętności swobodnego komunikowania się. Na każdych lekcjach były elementy gramatyki, rozumienia ze słuchu oraz czytania. Po kilku miesiącach jestem w stanie wypowiedzieć się w języku angielskim na dowolny temat czy tez napisać poprawnie gramatycznie dowolną notatkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.