Michał Grzegorzyca

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Gliwice (ul. Dworcowa 60 (centrum))
Zabrze
Knurów
Ruda Śląska
Faktura VAT

O mnie

Szkoła Muzyki Rozrywkowej ”FABRYKA” jest to prywatna szkoła muzyczna prowadzona przez zawodowych, czynnych muzyków. Nasza placówka oferuje profesjonalne przygotowanie z zakresu rzemiosła instrumentu, gry zespołowej oraz wiedzy teoretycznej, jak również promuje uczniów szkoły przez występy. Głównym celem szkoły jest nauka gry na instrumencie oraz wykorzystywanie zasobów wiedzy teoretycznej w praktyce poprzez wspólne muzykowanie. ”Fabryka” posiada nowoczesną w pełni wyposażoną salę stworzoną typowo do realizacji zajęć muzycznych oraz prowadzenia zespołów muzycznych. Szkoła Muzyki Rozrywkowej jest skierowana dla osób początkujących, zaawansowanych jak i zespołów oraz kandydatów na wyższe uczelnie muzyczne.

Kadra:-Michał Grzegorzyca (gitara, bas) pedagog, absolwent wydziału jazzu i muzyki estradowej w Nysie na wydziale gitary jazzowej, obecnie student Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale gitary jazzowej studia magisterskie.- Michał Putrzyński (fortepian) pedagog, absolwent wydziału jazzu i muzyki estradowej w Nysie na wydziale , obecnie student Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.- Łukasz Staniczek (gitara, bas) pedagog, absolwent wydziału jazzu i muzyki estradowej w Nysie na wydziale gitary jazzowej oraz absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale gitary jazzowej studia magisterskie.- Aleksandra Jach (wokal, emisja głosu) wokalistka, pedagog, absolwentka wydziału jazzu i muzyki estradowej w Nysie na wydziale wokalnym oraz absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale wokalnym studia magisterskie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Jazz i muzyka rozrywkowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.