Opis ogłoszenia
Nazywam się Izabela i od wielu lat prowadzę zajęcia z angielskiego. Przygotowywałam uczniów do matury, egzaminu ósmoklasisty oraz wspierałam w bieżącej nauce.
Przygotowanie obejmuje:
- umiejętność pisania wypracowań,
- naukę swobodnej wypowiedzi w języku angielskim,
- ćwiczenie gramatyki w zadaniach i w praktyce,
- utrwalanie i zastosowanie słownictwa,
- umiejętność rozwiązywania zadań ze słuchu.
Lekcje odbywają się online, dzięki czemu nie musisz nigdzie dojeżdżać, a wszelkie materiały są udostępniane w formie zdalnej.
Godziny zajęć są niezwykle elastyczne i z pewnością znajdziesz odpowiedni termin.
Zapraszam do kontaktu pod numerem: 535 240 503
Do zobaczenia na pierwszych zajęciach:)
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 8
Polecam. Dużo cierpliwości i świetnego tłumaczenia.
Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze co sprawia że chodzę na lekcje oraz uczę się z przyjemnością. Nigdy nie miałam korepetycji na których byłoby tak dobre podejście do ucznia i wszystko było tak dobrze tłumaczone.
Gorąco polecam korepetycje w tej firmie. Córka przygotowana do matury dzięki swojej pracy oraz świetnemu przygotowaniu przez nauczycieli prowadzących korepetycje online. Bezstresowo, konkretnie i bardzo merytorycznie.
Córka miała korepetycje z języka polskiego, korepetytorzy na najwyższym poziomie. Obsługa klienta przyjazna i pomocna, polecam
Najlepsze lekcje online, jakie kiedykolwiek miałem, naprawdę warto
Przed maturą byłem przekonany, że nie dam rady zdać języka polskiego. W szkole wszystko wydawało się niezrozumiałe, a od nauczyciela słyszałem głównie, że sobie nie poradzę. Dopiero dzięki tej korepetytorce zobaczyłem, że da się to poukładać i zrozumieć. Tłumaczy w prosty i trafny sposób, potrafi uporządkować materiał i daje ogromne wsparcie. Dzięki niej nie tylko się nauczyłem ale i uwierzyłem w siebie oraz przekonałem się, że przy odpowiednich osobach nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo polecam!
Dzięki Pani Izabeli udało mi się zdać maturę, a nauczyciele w szkole nie dawali mi na to szans. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i polecam każdemu
Bardzo miła obsługa, polecam

Wyślij wiadomość