Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Działoszyn
Pajęczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zaległości można nadrobić, nawet online ! To najważniejsze w moich korepetycjach! Jestem absolwentką filologii angielskiej, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Szybko i skutecznie pomogę Ci uporać się z problemami z tego przedmiotu! Jestem cierpliwą osobą , ponadto zależy mi na dobrych wynikach ucznia.Gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę nauki …

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 18:00
Wtorek13:00 - 18:00
Środa13:00 - 18:00
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
AJD Częstochowa/ AP Częstochowa
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
Kursy dla nauczycieli j.angielskiego w ramach programu Erasmus
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
Szkoła publiczna
Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w pracy z uczniami w wieku 7- 18 lat . Pracuję również z dziećmi w wieku przedszkolnym jak i z osobami dorosłymi.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Dzięki Pani Magdzie córka poprawiła oceny i chętniej uczyła się j.angielskiiego. Jest super nauczycielem ,cierpliwa ,miła, wszystko spokojnie wytłumaczy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Za sprawą pani Magdy córka polubiła język angielski. Każde problematyczne zagadnienia dokładnie wytlumaczy i przećwiczy. Jak najbardziej polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.