Edyta Michalska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wadowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam do udziału w kompleksowych zajęciach dostosowanych do potrzeb i możliwości kursanta w zakresie języka ogólnego, przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, matury oraz egzaminów na różnym poziomie zaawansowania (m.in. FCE, CAE, CPE, TOIEC, TOEFL, IELTS, ELAS) oraz egzaminów specjalistycznych, np. TOLES. Prowadzę również kursy języka specjalistycznego - prawniczego oraz medycznego. Oferuję również naukę metodą bezpośrednią - Direct Method for English. Gwarantuję ciekawe zajęcia, różnorodne materiały oraz mnóstwo praktyki. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Edyta Michalska
ul. Sienkiewicza 37/18
34-100 Wadowice
NIP: 552-167-82-10

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.