Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno (Konstancin- Jeziorna +2)
Historia50 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Witam, jako historyk pasjonatka oferuję Państwu profesjonalne przygotowanie egzaminu gimnazjalnego (historia i WOS) oraz do nowego egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym.
Pomogę również w efektywnym wyrównaniu zaległości na każdym poziomie – szkoła podstawowa, gimnazjum czy szkoła ponadgimnazjalna.
Przygotuję do sprawdzianu, klasówki, pracy domowej.
W swojej ofercie szczególnie polecam również kurs przygotowawczy do matury oraz egzaminu gimnazjalnego.
Od kilku lat pomagam uczniom w poprawieniu ocen lub zdaniu matury, a moje korepetycje są bardzo skuteczne, gdyż jestem także czynnym egzaminatorem, dzięki czemu moi uczniowie uzyskują bardzo dobre wyniki egzaminów.
W cenie dojazd do ucznia oraz niezbędne materiały

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.