Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kielce
Język polski35 / 60 min

Sylwia

Opis ogłoszenia

Jestem studentką ostatniego roku filologii polskiej z logopedią. Posiadam dwuletnie doświadczenie jako logopeda i korepetytor. Prowadzę zajęcia z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Oferuje pomoc w odrabianiu prac domowych, omawianiu lektur, nadrabianiu zaległości oraz przygotowaniu się do klasówek i egzaminów. W przypadku młodszych dzieci zajmuję się także nauką czytania poprzez metodę sylabkową. Gwarantuje indywidualne podejście i miłą atmosferę.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.