Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Warszawa
Reda
Rumia
Kartuzy
Radom
Faktura VAT

Szymon Leyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/58 opinii
Dla użytkownika Szymon Leyk

O mnie

  • jestem certyfikowanym programistą Java
  • od kilku lat prowadzę kursy indywidualne oraz grupowe przygotowujące do pracy programisty
  • posiadam 6-letnie doświadczenie programistyczne
  • uczestniczyłem w projektach dla branży lotniczej, sektora publicznego oraz e-commerce

    Posiadam wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, pod numerem ewidencyjnym 2.22/00129/2023

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Informatyka
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Gdański
Magister
Informatyka
Kursy i szkolenia
05.2017
Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer
Doświadczenie
01.2014 - 08.2014
PPM Open Projects
Wytwarzanie aplikacji webowych: - sklepy (Magento, Prestashop) - blogi (Wordpress) - aplikacje dedykowane (PHP, CakePHP, HTML, CSS, JS)
08.2014 - 12.2015
Lufthansa Systems Poland
Utrzymanie i rozwój systemu do planowania lotów Lido. (Java SE) Praca w międzynarodowym zespole w metodyce Agile (Scrum, Kanban)
04.2016 - 03.2019
Asseco Data Systems
Utrzymanie i rozwój systemów: - szyna danych JBoss ESB 4, - repozytorium plików Alfresco 4. - KOS - system przechowujący dane osobowe, - EOD - system obiegu dokumentów
03.2018 - aktualnie
Szymon Leyk
Konsultacje indywidualne oraz kursy programistyczne, przygotowujące do pracy na stanowisku młodszy programista.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

Korzystałem z korepetycji niejednokrotnie i bardzo polecam. Super tłumaczenie i zaawansowana wiedza korepetytora. Poznałem też dużo trików programistycznych dzięki których szybciej i lepiej poruszam się po programie.

Szymon Leyk

Cieszę się, że mogłem pomóc :) Ważne, że cel osiągnięty :)

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2023

Korzystałem z konsultacji, ponieważ potrzebowałem wsparcia przy napisaniu projektu na studia. Musieliśmy odbyć kilka spotkań, ale jestem bardzo zadowolony. Projekt już ukończony, ale co ważniejsze napisałem go sam - wsparty wiedzą którą usystematyzował i doprecyzował mi Szymon.

Szymon Leyk

Dzięki Sylwek :)

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 marca 2022

Umówiłem się z p. Szymonem na dziś na godzinę 8:00. Godzina nie była dla mnie szczególnie komfortowa ale została dobrana przez korepetytora i dostosowałem się do niej. P. Szymon nie stawił się na zajęciach. Próbowałem się skontaktować (sms, Skype), czekałem przy komputerze ok. 25 minut.

Do momentu, w którym piszę swoją opinię (godzina 15:30 tego samego dnia) nie dostałem żadnej informacji ze strony p. Szymona, dlaczego zajęcia się nie odbyły. Nie lubię, gdy ktoś nie szanuje mojego czasu.

Szymon Leyk

Zgadza się. W ostatnim czasie miałem kilka takich sytuacji, dlatego ograniczam ilość konsultacji do max 3h/tydz.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Bardzo dobrze oceniam nasze zajęcia z Szymonem, który z pełnym zaangażowaniem podszedł do pomocy przy rozwijaniu uczelnianego projektu w języku Java. Szymon ma bardzo dużą wiedzę i rzeczowe podejście, dzięki któremu udało nam się rozwiązać problemy, które pojawiły się w trakcie realizacji projektu, w sposób efektywny, jasny i możliwie nieskomplikowany. Chciałbym również podkreślić rzetelność - Szymon podjął się pomocy przy projekcie bardzo ograniczonym czasowo, jednak dzięki jego zaangażowaniu i częstym spotkaniom, udało mi się ukończyć realizację projektu w terminie. Zdecydowanie polecam zajęcia z Szymonem :)

Szymon Leyk

Miło, że tak oceniasz moje podejście :) Podjąłem się współpracy z dwóch względów. Pierwszy, ponieważ projekt był nietypowy (ciekawy), po drugie widziałem, że zależy Ci na tym, aby projekt był dobrze zrobiony i że chcesz go napisać samodzielnie. Pełniłem rolę mentora, który wskazywał, w którym kierunku iść, co można by zmienić, czasami wytłumaczyłem pewne zagadnienia. Ale prace programistyczne wykonywałeś sam, z dużym zaangażowaniem, więc "swoje" wypociłeś :D Cieszę się, że mogłem pomóc, jednocześnie nie pisząc za Ciebie kodu :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Z Szymonem zacząłem współpracę ponieważ długo szukałem osoby, która indywidualnie nauczy mnie Javy. Wcześniej pojawiały mi się oferty bootcampów, ale czułem że to nie będzie najlepsze wyjście - duża grupa, różny poziom i zmieniający się wykładowcy mnie nie zachęcały. Po pierwszym kontakcie przez telefon wiedziałem że to będzie to. Przy okazji wspólnych lekcji wyszło, jak niewiele rozumiem z programowania w Javie po przeczytaniu książki.
Szymon tłumaczy programowanie wyjątkowo dokładnie i zrozumiale, nie wpadając w schematy którymi idzie większość autorów książek: podaje dobre przykłady zastosowania danego rozwiązania, wymyśla zadania które sprawdzą nasz aktualny poziom wiedzy i nie operuje na siłę akademickim językiem. To od niego nauczyłem się rzeczy bezcennej w programowaniu - sposobu myślenia i podchodzenia do problemu.
Jako trener programowania jest elastyczny w doborze godzin a przede wszystkim uczciwy - widać że bierze odpowiedzialność za to co robi i nie zostawia ludzi samych, nawet po skończeniu kursu/lekcji. Takie wsparcie jest moim zdaniem nieocenione i uważam że trudno znaleźć kogoś o podobnych kompetencjach, zarówno jeśli chodzi o jakość nauczania, jak i zasób posiadanej wiedzy.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Szymon pomógł mi w przygotowaniu projektu zaliczeniowego,
Bardzo dobrze tłumaczy, rozwiązuje każdy problem do końca
Ogromna wiedza z szeroko pojętego zakresu programowania
Bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny spotkań.
Z czystym sumieniem mogę polecić pracę z Szymonem

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Facet jest wytrwały. Przyszedłem z ciężkim problemem z Javy. Ponad 10 wcześniejszych korepetytorów poddało się i odmówiło na samym starcie. Męczyliśmy się godzinę. Nie odpuścił i jak na fachowca przystało sam poświęcając własny czas wolny - rozwiązał problem, oddzwonił i podał rozwiązanie.
Polecam z pełną odpowiedzialnością!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Z Szymonem pracuję od kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony.
Jest cierpliwy oraz co rzadkie, posiada chęć i zdolność tłumaczenia nawet prostych rzeczy po kilka razy. Jest w stanie wytłumaczyć jedno zagadnienie na wiele sposobów.
Jeśli jesteś wzrokowcem (jak ja) Szymon rozrysuje ci każde zagadnienie. Jest bardzo konkretnym oraz dokładnym wykładowcą.
Ma potężne doświadczenie wynikające z pracy przy projektach komercyjnych. w dużych albo nawet globalnych firmach.
Zajęcia prowadzi w naprawdę przyjaznej atmosferze i potrafi postawić się w sytuacji osoby początkującej.
Bardzo fajny nauczyciel. Żałuję że trafiłem na niego tak późno. Gorąco polecam!

Szymon Leyk

Dziękuję Marcin :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.