Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Gra na instrumentach30 - 40 / 55 min

Rafał

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Coś o mnie: Jestem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia. Przez lata nauki poznałem fundamenty muzyki, a teraz przyszedł czas by komuś je przekazać. Moje lekcje opierają się głównie na poznaniu instrumentu od podszewki, pierwszych kroków z nauką prawidłowej techniki gry. W ramach lekcji pozostawiam uczniowi dowolność - to uczeń wybiera docelowo czego chce się nauczyć grać. Jeżeli chcesz spełnić jedno ze swoich marzeń i nauczyć grać się swoją ulubiona piosenkę na gitarze - zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek08:00 - 11:00
Środa
Czwartek11:00 - 17:30
Piątek11:30 - 17:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Rzeszowska
Kursy i szkolenia
03.2019
Certyfikat technika mechatronika
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.