Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Centrum)
Kraków
Wrocław
Gdańsk
Łódź

Sławka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/527 opinii
Dla użytkownika Sławka

O mnie

Jestem lektorem języka angielskiego z dużym doświadczeniem w nauczaniu osób w różnym wieku (dzieci i dorosłych) - na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe w centrum Warszawy. Zapraszam na stronę Gr8!School.<br /><br />

Moje zajęcia są pełne energii i humoru, ale przede wszystkim skuteczne - z przyjemnością obserwuję postępy w nauce moich słuchaczy. Udowodnię już na pierwszym spotkaniu, że nauka języka angielskiego to sama przyjemność. Zapraszam!<br /><br />

<br /><br />

Istnieje możliwość zajęć indywidualnych, semi-indywidualnych (2 osoby) lub też w grupach (4 - max.6 osób)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2023

Szczerze polecam Panią Sławke. Miałam kilka podejść do nauczycieli angielskiego ale jedynie Pani Sławka była wstanie skutecznie do mnie dotrzeć. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Sławka indywidualnie podchodzi do ucznia i wszystko bardzo jasno tłumaczy. Pod jej opieką poczyniłam największy postęp

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Miałem okazje uczyć się angielskiego z różnymi lektorami , Slawka jest pierwsza która prowadzi lekcje z wielkim zaangażowaniem jak i dostosowaniem metody nauczania do osobowości „pacjenta” .Po każdych zajęciach masz chęć poznawać bardziej ten język a dodatkowo wychodzisz naładowany nowa energia na dalszy dzień .

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2019

Szczerze polecam Sławcię. Zainteresował mnie jej profil, gdyż miała pozytywne komentarze. I nie zawiodłam się. Chodziłam do niej 2 lata i gdyby nie osobiste względy... pewnie nadal bym korzystała z jej pomocy. Dzięki niej zdobyłam się na odwagę i zaczęłam cokolwiek mówić po angielsku. Bariera, która we mnie tkwiła, przestała istnieć. Dużo mnie nauczyła, a przy tym jest bardzo pozytywną osobą. Cenię ją za umiejętność przekazywania wiedzy, za oddanie i przede wszystkim za jej osobowość. Jest zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Miło mi się z nią współpracowało :)

avatar
Bogna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Sławka to cudowna nauczycielka z pasją, zaangażowaniem i mnóstwem pozytywnej energii.
Lekcje są prawdziwą przyjemnością.
Zagadnienia gramatyczne potrafi wyłożyć w sposób bardzo zrozumialy i łatwy do zapamiętania.
Szybko orientuje na co należy położyć większy nacisk , co jest mocną i słabą stroną ucznia.
Po roku nauki ze Sławką widzę nieprawdopodobny postęp.
Polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Jestem tegoroczna maturzystką i dzięki Pani Sławce zdałam maturę zarówno z podstawowego jak i rozszerzonego angielskiego śpiewająco. Wyniki które uzyskałam przerosły moje najśmielsze oczekiwania i jestem pewna, że jest to zasługa Pani Sławki i jej wspaniałemu podejściu do ucznia. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze przez co wychodziłam z nich z uśmiechem na twarzy. Pani Sławka zwraca uwagę na rzeczy które bardzo przydają się na maturze a które w szkole były pomijane oraz zapewnia bardzo dobre materiały do nauki z których łatwo i przyjemnie się uczy. Polecam zajęcia w gr8 school maturzystom i nie tylko!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Serdecznie polecam naukę angielskiego z Panią Sławka. W przejrzysty i ciekawy sposób potrafi wytłumaczyć i rozwiązać każdy problem. Lekcje z Panią Sławka są przyjemnością. Pomagają przełamać barierę posługiwania się językiem angielskim w praktyce. Pani Sławka jest osobą życzliwa, zawsze uśmiechniętą i otwarta na wszystkie problemy ucznia.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Jak najbardziej polecam! Do P. Sławki trafiłam dzięki bardzo pozytywnym opiniom w sieci, które się potwierdziły : bardzo miła, cierpliwa i wesoła osoba :) Od czasów szkolnych było to moje trzecie podejście do rozpoczęcia nauki angielskiego i jak się okazało bardzo trafne! (jak mawiają: do trzech razy sztuka :D i jest to chyba prawda!) a już traciłam wszelkie nadzieje… P. Sławka jest pierwszą osobą, która była w stanie w jasny i przejrzysty sposób (a ma swoje autorskie sposoby) wytłumaczyć mi zastosowanie czasów oraz rozwiązać język – przełamać barierę mówienia (głównie dlatego znalazłam się w gr8!School ) i nareszcie widzę światełko w tunelu! :) Zachęcam głównie osoby, które czują jakikolwiek strach przed angielskim! Gdybym mogła wystawiłabym Wszystkim gwarancję na zadowolenie. Rada: zapisujcie się! !:) to nic strasznego a nawet sama przyjemność !!! Po takich zajęciach zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy ! Bardzo miło i produktywnie spędzony czas ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Do Sławki trafiłam zachęcona wieloma pozytywnymi komentarzami w internecie. Nie zawiodłam się! Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Sławka jest zawsze przygotowana i ma plan na każde zajęcia. Czasami gdy zgłaszam potrzebę powtórzenia czegoś zupełnie innego, stara się przeorganizować lekcję, byśmy mogły przerobić materiał, który był dla mnie problematyczny. Szczerze polecam zajęcia ze Sławką! Sama widzę u siebie ogromne postępy i to w dużej mierze jej zasługa.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Rekomenduję, polecam, zachęcam, warto. Sławka ma niewątpliwy dar do stosowania w procesie dydaktycznym bardzo trafnych porównań i odniesień do języka polskiego, co moim zdaniem sprzyja szybkiemu i trwałemu przyswajaniu wiedzy. Lekcje ze Sławką sprawią, że meandry języka Szekspira już na pewno nie będą nikomu straszne.

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Agnielski ze Sławką jest super zabawą. Trzeba przyznać, że potrafi dostosować się do zajęć z różnymi uczniami. Nie należę do "Asów" a jestem bardzo zadowolony i wiedza w głowie zostaje choć jestem leniuchem. Niedawno po krótkiej przerwie od zajęć - wrociłem do Sławki tym razem z narzeczoną, której odczucia są bardzo podobne do moich - czyli wiedza i dobra zabawa oraz nauka. Warto uczyć się u Pani Piwko jeśli chcesz dobrze tłumaczyć zdania, poprawie mówić i nie stresować się nauką. Polecam każdemu - byłem w innej szkole i nikt nie miał tak dobrego podejścia. Serdecznie Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Spędzanie czasu z Panią Sławką jest czymś wspaniałym. Chodzę na zajęcia już prawie cztery lata i chyba nigdy nie przestanę. Poziom zaawansowania szybko wzrasta, otwieram się na język, bariera mówienia staje się coraz mniejsza, ale mimo postępów wciąż mam ochotę uczestniczyć w zajęciach. Pani Sławka potrafi zainteresować, skupić uwagę na tematach interesujących ucznia, w sposób klarowny wytłumaczyć zasady dotąd wcześniej niepojętych założeń gramatyki. Genialny nauczyciel i człowiek. Polecam!

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2015

Pełen profesjonalizm, Pani Sławka jest zawsze przygotowana do zajęć. Pierwsze moje zajęcia na które chodzę z przyjemnością i z których wychodzę zadowolony.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Panią Sławkę znalazłam na tej stronie ponad rok temu, poszukując pomocy przed zbliżającym się egzaminem na UW. Lektorki wcześniej nie znałam - kierowałam się wyłącznie pozytywnymi komentarzami, które tu znalazłam. Po pierwszej lekcji okazało się, że trafiłam podwójnie dobrze - spotkałam świetną nauczycielkę i zarazem bardzo fajną osobę. Pani Sławka potrafi wyjątkowo dobrze, w sposób bardzo prosty i logiczny wytłumaczyć zasady językowe. Wcześniej nikt mi tak nie tłumaczył i dopiero teraz wiele z nich zrozumiałam. Z zajęć jestem bardzo zadowolona. Poleciłam lekcje z Panią Sławką mojej mamie, a mama swojej koleżance. Obie chodzą na zajęcia i również są bardzo zadowolone.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Jeśli jesteście przekonani, że angielski jest za trudny albo nie dla was. Jeśli uczyliście się w wielu szkołach i tylko was zniechęcili albo brakowało wam motywacji do nauki. To ta PANI jest mistrzem świata w nauczaniu i motywowaniu do nauki. Ma czarny pas w skupianiu wokół siebie ludzi którzy błyskawicznie przy niej oczywiście załapują o co chodzi. Jak sama mówi Angielski jest prosty i jest ale tylko z nią! Jeśli zgodzi się was przyjąć to będziecie lecieli jak na skrzydłach na każdą lekcję z Panią Sławką! Milion razy na TAK

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Po ciagłych zmianach korepetytora w marcu tuz przed maturą Pani Sławka zgodziła się przygotować mojego syna do matury. Wiedzę miał małą. Pani Słaka otwarta, sympatyczna i potrafiąca nawiązywać kontakt z uczniem, ale także wymagająca, sumienna i mobilizująca do nauki.W ciągu 2 miesięcy potrafiła przygotować go do egzaminu.Maturę oczywiście zaliczy.ł Bardzo gorąco polecam.
szczęśliwa mama

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2014

zajęcia z Panią Sławką to czysta przyjemność. Na zajęciach faktycznie panuje fantastyczna atmosfera, co tylko sprzyja uczeniu się. Polecam gorąco :)

avatar
Asiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2013

Naprawdę świetne zajęcia! Zawsze miałam straszny problem z angielskim, szybko się demotywowałam i miałam wieczny kompleks, że "nia mam talentu do tego języka" ale teraz naprawdę czuję, że zaczynam łapać o co w nim chodzi i mówić! Bardzo cierpliwa, ciepła osoba, uczę się szybko i nie tracę motywacji - po każdych zajęciach czuję, że umiem więcej! Naprawdę warto, POLECAM!!!!!!! :D

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2013

Pani Sławka jest jedną z nielicznych osób, które naprawdę potrafią uczyć. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdego ucznia, błyskawiczne wyczuwanie braków i postępów, a także jasny i prosty przekaz wiedzy. Zapewniam, że z Panią Sławką angielskiego nauczy się każdy, kto tego naprawdę chce.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2013

Jeżeli nie oczekujesz od nauczyciela nudnych i szablonowych zajęć z języka angielskiego, to Pani Sławka jest osobą, której szukasz :) W szkolę gr8school uczę się od dawna i na prawdę bardzo się cieszę, że to właśnie tam trafiłam za pierwszym razem. Lepiej wybrać raz, a dobrze, niż błądzić we mgle ciągle szukając czegoś satysfakcjonującego. Absolutnie polecam :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2011

Angielski dla mnie kojarzony z wielką męką i udręką, od czasu lekcji z Panią Sławką stał się przyjemnością. Poczucie humoru i niezastąpiona energia świadczą o wyjątkowości tych zajęć!! Godzina mija jak minuta, wiedza przyswaja się automatycznie. Nie ma lepszego lektora! Polecam z pełną odpowiedzialnością swoich słów :) Dziękuje Pani Sławko !! :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2011

OD PONAD ROKU MAM ZAJĘCIA INDYWIDUALNE Z ANGIELSKIEGO Z PANIĄ SŁAWKĄ I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ZAJĘĆ Z INNĄ OSOBĄ.ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NIĄ SĄ BARDZO CIEKAWE , W SZYBKI SPOSÓB PRZEKAZUJE WIEDZĘ NAWET OPORNYM UCZNIA TAKIM JAK JA.SERDECZNIE POLECAM PANIĄ SŁAWKĘ I SZKOŁĘ Gr8!School

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2011

Nie przestaniesz myśleć i mówić po angielsku... Zatęsknisz za następnymi zajęciami by się rozwijać i dążyć do celu... Takiej energii w języku angielskim nie znajdziesz nigdzie!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2011

Nauke angielskiego zaczelam wlasnie w tej szkole i powiem szczerze ze nie zaluje ze tam trafilam wszystkim znajomym ktorzy beda chcieli zaczac sie uczyc j.ang. polece wlasnie ta szkole. Mam szczescie bo trafilam na super nauczycielke Pania Slawke;) podziwam ja za cierpliwosc i za to jak potrafi dotrzec do osoby poczatkujacej, na lekcje chodze z przyjemnoscia bez zadnego stresu a myslalam ze bede bardzo zestresowana;/ no ale jak sie ma taka nauczycielke jak Pani Slawka to nauka jest przyjemnoscia;)) POLECAM

avatar
kotek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2011

ja polecam gr8 school w ogóle!
jest tam super atmosfera, zawsze jest wesoło i energicznie, dużo mowimy, gramy, ćwiczymy słówka w niebanalny sposób i daje to świetne efekty!Pozdrawiam

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2010

Krótko i na temat:) - Elastycznie, niebanalnie z poczuciem humoru i na najwyższym poziomie:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2010

Do Sławki trafiłam przez Gr8!School, bo w tej właśnie szkole postanowiłam od nowa zacząć swoją przygodę z angielskim. Od pierwszych zajęć wiedziałam, że to jest to. Ciekawe, pełne humoru zajęcia, w niczym nieprzypominające lekcji, na których wcześniej próbowałam zgłębić tajniki angielskiego. U Sławki wszystko podane jest jasno i zrozumiale, nic tylko sięgnąć i... po prostu mówić. W ciągu kilku miesięcy nauczyłam się tylu nowych rzeczy, że aż sama się dziwię, ile potrafię teraz zrozumieć i powiedzieć :) Ta lektorka rzeczywiście łączy przyjemne z pożytecznym, bo gołym okiem widać, ile radości i satysfakcji sprawia jej przekazywanie wiedzy (trzeba przyznać, że imponującej!). Do tego atmosfera, jaka panuje na jej zajęciach, jak również w całym Gr8!School, sprawia, że chce się tam wracać i wracać. Dlatego zapisałam się również na włoski :)
POLECAM!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2010

Ofertę pani Sławki znalazłam w Internecie wśród wielu innych ogłaszających się korepetytorów. Nie wiem dlaczego akurat do Niej pierwszej się zgłosiłam. To chyba matczyna intuicja. Moja siedemnastoletnia córka była zagrożona z języka angielskiego. Sytuacja nie przedstawiała się najlepiej, bo czasu tez miała niezbyt dużo. Do Pani Sławki zaczęła chodzić od połowy kwietnia 2010. Cudów oczywiście nie oczekiwałam, chciałam tylko aby zaliczyła jakoś ten przedmiot. Można jednak powiedzieć, że cud się zdarzył;) W ciągu dwóch miesięcy moja pierworodna wyciągnęła się z zagrożenia na trójkęJ
Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić tą korepetytorkę!!!
Anna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.