Monika Samson

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Rumia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Uczę języka hiszpańskiego od 7 lat, w formie: indywidualnej lub w małych grupach. Zajęcia na poziomach A1-A2-B1. Możliwość zajęć tylko po hiszpańsku (clases solo en idoma español).
Stosuje różne metody. Staram się dostosowywać do potrzeb. . Lekcje dopasowane indywidualnie w elastycznej formie nauki i godzinach. Gwarantuję ciekawe lekcje w miłą atmosferę.
Mieszkałam w Hiszpanii, na Mallorce przez rok i chodziłam tam do szkoły, a przez dwa lata był to język, z którym miałam dczynienia na co dzień w pracy.

Lekcje prowadzę u mnie, przez Skype, u ucznia lub na mieście,
Koszt dojazdu jest obliczany indiwidualnie.

Lekcje indywidualne prowadzone u mnie lub Skayp:
-raz w tygodniu 70zl za 45min, 90zl za 60min, 135zl za 90min.
-dwa razy w tygodniu 65zl 45min, 85zl za 60min, 130zl za 90min.
W grupach:
Grupa 2-osobowa:45zl za 45 zł, 50zl za 60min, 60zl 90min od osoby.
Grupa 3-osobowa: 40zl za 60min, 50zl za 90min od osoby.
Lekcje weekendowe płatne dodatkowo 10zł od godziny.

- Mogę pracować na telefon, przez internet, lub osobiście. Mogę pomóc w podejmowaniu kontaktów do kwestii zakwaterowania i nie tylko. Wynagrodzenie rozsądne zależy od wykonanej pracy lub od godzin.
Książki lub ksero płatne osobno.

Tienes preguntas :)? Jakieś pytania :)? Zadzwoń lub napisz :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2012
Technikum turystyczne
Języki
Kursy i szkolenia
12.2017
Quattro-C2
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Szkola językowa "Akademia językowa"
prowadzenie lekcji w grupach lub indywidualne.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Bardzo polecam lekcje z języka hiszpańskiego prowadzone przez Monikę. Na jej zajęcia uczęszcza nasza 7 letnia córka. Monika ma bardzo fajne podejście do dzieci, zawsze ma przygotowane ciekawe, dodatkowe materiały na lekcję, dzięki czemu córka szybko i chętnie przyswaja wiedzę. A co najważniejsze, chodzi z chęcią na zajęcia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Monikę. Miła i swobodna atmosfera to podstawa ;) Jako osoba początkująca bardzo polecam. Urozmaicony plan każdych zajęć pozwala rozwijać zdolność mówienia i słuchania oraz wzbogacać słownictwo.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Polecam nauczanie z Panią Moniką. Na pewno nawet kogoś, kto nie miał do czynienia z tym językiem uda się nauczyć. Fachowo podchodzi do zajęć i pełna elastyczność jeśli chodzi o zajęcia także 5 na 5

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2021

Lekcje j. włoskiego u Moniki braliśmy we dwójkę z mężem. Były to ciekawe lekcje, urozmaicone tematycznie. Monika to przemiła osoba, zaangażowana, często dawała materiały przygotowywane z różnych źródeł innych niż nasz podręcznik. Jest to osoba elastyczna. Sprawnie dopasowuje się do czasu uczniów. Mieliśmy lekcje u nas w domu, czasem u nauczycielki, a czasem na urlopie przez skypa. Zawsze efektywne. Polecam lekcje z Moniką.

avatar
Donata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Monika uczyła mnie i 8 letniego synka. Punktualna, dobrze zorganizowana osoba. Praca z nią właściwie to jak praca z native speakerem. Polecam!

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2021

Monika prowadzi lekcje w sposób dostosowany do ucznia. Bardzo angażuje się w zajęcia. Pomogła mi też w procesie zakupu nieruchomości, na bieżąco tłumacząc potrzebne dokumenty i telefonując do agencji. Polecam :)

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Polecam gorąco.
Lekcje są intensywne ale dopasowane do poziomu i tempa przyswajania wiedzy.
Ciekawe w formie i bogate w treści.
Bardzo szybko udało mi się osiągnąć poziom umożliwiający swobodną komunikację w j. Włoskim

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Bardzo cieszę się, że trafiłam na zajęcia do Moniki. Miła atmosfera, Monika jest też wymagająca, fajnie przekazuje wiedzę, więc z lekcji na lekcję widzę swoje postępy :) Do tego elastyczne godziny lekcji, zawsze mozna się bez problemu dogadać :) Polecam serdecznie wszystkim lekcje u Moniki !

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Proza życia sprawiła, że ta przygoda nie trwała długo a rozłąka boli...znaczy, że chyba należy do kategorii przykuwających uwagę :). Wymagający nauczyciel - i bardzo dobrze, motywuje w pełni :) Przez wiele lat dojrzewająca we Włoszech, lepszej nie ma co szukać :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Jest w życiu kilka rzeczy które uwielbiam i jedna z nich jest język włoski .Pamietam ja kupiłem swoją pierwszą książkę do nauki włoskiego radość połączona z mozolna nauką i walką o każda stronę i każdy rozdział .W końcu „przypadkiem” trafiłem do Pani Moniki i już od początku wiedziałem ze to strzał w dzisiatkę . Piękny , melodyjny język włoski z doskonałym akcentem uwielbiałem słuchać Panią Monike nawet jak mnie strofowała np za nieodrobione zadanie domowe bo jest bezsprzeczne ze poza najwyższymi umiejętnościami i kwalifikacjami Pani Monika jest wymagająca a dzięki temu czułem postęp z lekcji na lekcje .Bardzo ważne jest to ze P. Monika pochodzi z Italii dzięki czemu można się od niej dowiedzieć o tym kraju wielu rzeczy o których z innych źródeł nie dowiemy się .
Gorąco polecam !!!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Pani Monika jest bardzo profesjonalna i kontaktowa. Lekcje przebiegają w bezstresowej i miłej atmosferze. Polecam wszystkim którzy chcą się szybko nauczyć włoskiego

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Miałam z Moniką zajęcia, które odbywały się w grupie 4 osobowej.
Potrafi pomóc przełamać barierę językowa. Świetna atmosfera, jaką potrafi stworzyć podczas konwersacji są najlepszą rekomendacją. szczerze polecam :)

Monika Samson

Prowadzenie tej grupy sprawiło mi dużo przyjemność i dało mi wiele satysfakcji :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.