Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Faktura VAT

Kathrin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Kathrin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2016

Konwersacje polecam. Lektorka notuje przebieg rozmowy korygując przy okazji moje błędy, dzieki czemu moge potem utrwalać wlasne wypowiedzi w poprawnej formie. Ten sposób nauki wydaje mi się bardzo skuteczny, zwłaszcza dla celów rozmowy rekrutacyjnej, do której sie przygotowuję.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Serdecznie polecam! Konwersacje z Kathrin to kontakt z "żywym" językiem i praktyka. Właśnie tego szukałam :-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Ich nehme die Deutsch Konversationen mit Kathrin seit zwei Monaten. Ich habe ab fast nul angefangen und nun ich bin schon kommunikative. Ich fühle dass mein Deutsch jedes Tag verbessert. Sie ist eine sehr professionnelle Lehrerin und auch eine sehr herzliche Person.
Bardzo polecam Kathrin!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Swietna nauczycielka, bardzo sie angazuje w to co robi :)
Polecam wszystkim!!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Konwersacje z Panią Kathrin mam już od prawie tygodnia. Na początku było ciężko przyzwyczaić się mówić tylko po niemiecku. Nawet po takim krótkim czasie widzę postępy w mówieniu. Bardzo polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Dziękuję za konwersacje z języka niemieckiego przez Skype. Lekcje bardzo mi się podobały. Cały czas musiałam myśleć i mówić po niemiecku. Jeśli komuś zależy na poprawieniu płynności w mówieniu polecam zajęcia z Kathrin.

avatar
Liliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 lutego 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji przez Skype. Lekcje były prowadzone bardzo ciekawie i rzetelnie.Bardzo mi się podobały konwersacje, bo o to mi głównie chodziło. Na zajęciach poznałam też dużo praktycznego słownictwa, które później mogłam użyć w praktyce w naszych konwersacjach. Jednym słowem: polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.