Dmytro Kondratiuk

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Pruszków
Otwock
Piaseczno
Ząbki
Łomianki
Legionowo
Sulejówek

Dmytro Kondratiuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Dmytro Kondratiuk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister inżynier
Informatyka i ekonometria
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Profesjonalne podejście do nauki tańca, punktualność i wysoka kultura osobista. Cieszę się, że z panem Dymytro możemy nauczyć się nowych figur w tańcu towarzyskim. Gorąco polecam :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Bardzo fajnie, ciekawie prowadzone zajęcie. Bez żadnego stresu, wszystko spokojnie wytłumaczone. Bardzo polecam

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u tego pana, dużo idzie zrozumieć dzieki sposobie prowadzenia lekcji, jego zasób wiedzy (tej użytkowej) również jest naprawde przydatny podczas nauki

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2020

Mam dobre doswiadczenie nauki rosyjskiego. Zawsze mogłam swobodnie ustalić termin następnej lekcji bez sztywnych terminów. Dima podchodzi też bardzo idywidualnie do potrzeb i chęci ucznia bez problemu poświęcając więcej czasu na przepracowanie wymagających tematów, dokłada starań żeby nauka była ciekawa i przyjemna.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Od dawna przymierzałam się do tańców latynoamerykańskich, chciałam się nauczyć zwłaszcza rumby i cha-chy. Miałam problem ze znalezieniem partnera, więc postanowiłam spróbować indywidualnych lekcji i to był strzał w 10 :) Bardzo polecam, myślę że robię znacznie szybsze postępy od kiedy opiekuje się mną doświadczony tancerz, który świetnie prowadzi, dba o super atmosferę i bardzo dobrze tłumaczy. Dima zawsze się upewnia czy wszystko rozumiem a jeśli chcę się nauczyć figur, które podpatrzyłam w Internecie albo na pokazach, to zawsze spełnia moje szalone prośby :) Po lekcjach zawsze jestem naładowana pozytywną energią i jeszcze bardziej nakręcona na taniec :)

Polecam i pozdrawiam,
Dominika

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.