Marek Nowicki

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Siewierz
Wojkowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Sytuacja życiowa zmusza nas do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom – zmiana pracy , kontakt z klientem zagranicznym , ważny egzamin od którego wyniku wiele zależy lub wyjazd zagraniczny . Tego typu sytuacje wymuszają maksimum efektów .
Dlatego ponad 90% moich studentów przychodzi do mnie, ponieważ albo zatraciło wiarę we własne możliwości, albo przestało ufać sztampowym kursom i nudnym standardom oczekując efektywności w nauczaniu.
Problem nie polega jednak na tym, że nie masz talentu do nauki języka, ale na tym, aby odpowiednio zmienić swoje nastawienie i wykorzystać pełną moc możliwości jakie dają skuteczne – indywidualnie dobrane do Twojej osoby metodypotrzebujesz kogoś więcej niż nauczyciela, potrzebujesz trenera , który dobierze metody pracy tak, abyś uzyskał maksimum efektów , przy możliwie jak najkrótszym czasie – niemożliwe? – sprawdź!

Skoro czytasz moje ogłoszenie, oznacza to, że oczekujesz wyników w nauce – permanentnego postępu w swobodnym posługiwaniu się tym językiem obcym.

Oczekujesz skuteczności i ja to zapewniam – gwarantuję 100% satysfakcji

Oto jak moi studenci korzystają z moich usług:

Zajęcia przygotowawcze:

  • Matury z angielskiego
  • Certyfikatu TOEIC, FCE, IELTS oraz pokrewnych

Zajęcia podnoszące poziom:

  • od szkoły średniej do studiów wyższych
  • Business English
  • zajęcia online (wówczas atrakcyjne ceny)

Treningi psychodynamiczne:

  • Eliminacja bariery w mówieniu
  • Nawykowe podnoszenie jakości języka mówionego
  • Eliminacja stresu w trakcie porozumiewania się

Jeśli szukasz trenera od którego oczekujesz wyników i błyskawicznych efektów – właśnie znalazłeś !

Zapraszam do kontaktu i let’s start learning English!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 19:00
Wtorek07:00 - 19:00
Środa07:00 - 19:00
Czwartek07:00 - 19:00
Piątek07:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marek Nowicki
Sączewskiego 27
42-500 Będzin
NIP: 6252467812

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Akademia Ekonomiczna w Katowicach
Magister
Zarządzanie
10.2016 - 09.2019
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Licencjat
Zarządzanie
10.2019 - aktualnie
Brno University of Technology
Doktor
Company Management and Economics
Kursy i szkolenia
.
Master & Coach NLP
07.2012
Trener Biznesu
12.2018
Praktyk NLP
Doświadczenie
05.2012 - 12.2018
Nowicki Enterprises Solutions - Marek Nowicki
W ramach działalności prowadziłem szkolenia, tłumaczenia oraz konsulting językowy. Obsługiwałem branże: - Spawalnictwo, - Powłokowanie - Kolejnictwo
12.2018 - aktualnie
Nowicki Consulting sp. z o.o.
W ramach własnej działalności prowadzę treningi językowe oraz konsulting językowy. Nauczam indywidualnie oraz grupowo - w zależności od potrzeb

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Zajecie z Panem Markiem bardzo dobrze przygotowaly mnie do nowej pracy.Metody nauki które stosował pozwoliły na pokonanie bariery jezykowej .Bardzo polecam zajecia poniewaz pozwoliły uwierzyć mi ze kazdym wieku można nauczyć się języka obcego.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Marek przygotował mnie do egzaminu doktorskiego, który zdałem bez najmniejszych problemów na jednej z warszawskich uczelni. Wcześniej miałem ogromne problemy w posługiwaniu się angielskim, a szkoły językowe i korepetycje niewiele pomagały.Polecam korepetycje z Markiem każdemu, kto chce faktycznie swobodnie posługiwać się angielskim. Jego niezwykle skuteczne i innowacyjne metody nauczania oraz sposób prowadzenia zajęć sprawiają, że nauka angielskiego staje się przyjemnością, a nie jest przymusem. Potrafi też zmotywować do nauki. Polecam na 100%

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Polecam naukę języka z Markiem. Przez rok zdecydowanie podniosłam swój poziom języka a przede wszystkim pozbyłam sie wszelkich barier hamujących mnie przed swobodna rozmowa w języku angielskim. Zajecia sa bardzo ciekawe i bogate w metody które nie sa dostępne w żadnych szkołach a w bardzo szybki sposób wraz z zaangażowaniem ucznia podnoszą poziom znajomości języka. Zdecydowanie polecam Marka jako korepetytora! :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

7 miesięcy treningu angielskiego. Zupełnie inna forma zajęć. Dla mnie bardzo efektywna forma. Polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Marek jest skuteczny, profesjonalny i już tylko dlatego warto skorzystać z jego usług. Chciałem się nauczyć j. angielskiego do pracy w Australii. Szczęśliwie pracuję i mieszkam tutaj już od 3 lat. Marek mnie przygotował nie tylko pod kątem komunikacji, ale również przekazał bardzo wiele wskazówek jak sobie radzić w tym kraju z j. angielskim. Gorąco polecam ! Gdybym wiedział, że praca z Markiem przez 6 m-cy da mi takie efekty, to nigdy nie decydowałbym się wcześniej na kursy j. angielskiego w szkołach - strata pieniędzy i czasu.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2014

Kiedy otrzymałem 7 miesięcy temu pracę w dużej korporacji międzynarodowej gdzie połowa współpracowników jest obcojęzyczna, stwierdziłem że muszę ponideść mój poziom angielskiego, który był ledwo komunikatywny. Przy wyborze korepetytora, kierowałem się przede wszystkim dobrymi opiniami i to był strzał w 10-tkę:) Obecnie czuję się w pracy swobodnie używając j.angielskiego. Marek stosuję wiele oryginalnych metod i ćwiczeń z którymi nie ma szasn się spotkać w na kursach językowych. Z lekcji na lekcję uczę się czegoś nowego. Marek jest bardzo profesjonalnym nauczycielem, kiedy trzeba to "przykręca śrubę" (czego potrzebuję podczas nauki języka) i zarazem skutecznie motywuje do nauki. Każdemu życzę aby mógł sie uczyć własnie z takim nauczycielem jakim jest Marek :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2013

Potrzebowałem nauczyć się posługiwać językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, żeby móc rozmawiać w nowej pracy z szefem który jest Włochem. Wybrałem Marka i teraz swobodnie rozmawiam z szefem po angielsku, a problem braku znajomości języka angielskiego zniknął bezpowrotnie. Warto zainwestować w usługi Marka - podpisuję się pod jedną z opinii - skuteczność to jego drugie imię - Polecam !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2013

Nauka języka angielskiego z Markiem to czysta przyjemność. Szczerze polecam jego usługi z uwagi na efekty. Najpierw analizuje możliwości ucznia, potem dobiera metody i narzędzia, żeby następnie 'zarazić' pasją uczenia. Prawdziwy profesjonalista !

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2013

Szanowni Państwo, czy można komunikatywnie nauczyć się angielskiego w 6 dni - odpowiadam - można.
Panie Marku skutecznośc to Pana drugie imię, polecam Państwu Pana Marka, bo potrafi tak dobrać metody nauki ( innowacyjne ) i tak zmotywować do niej jak nikt inny.
Panie Marku, bardzo dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2013

Szczerze polecam pracę indywidualną z Panem Markiem. Potrafi zmotywować mojego syna do pracy ( gimnazjalistę, co tak proste nie jest :)) Nauka słówek i gramatyki języka angielskiego, dzięki aktywnym i nietuzinkowym metodom stosowanym przez Pana Marka, jest ciekawa i łatwiejsza niż dotąd. Osoby niepewne swych umiejętności językowych z pewnością bardziej uwierzą w swoje możliwości. Pracuje systematycznie, zawsze zwracając uwagę na indywidualne potrzeby ucznia. Godny polecenia nauczyciel !

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2012

Potwierdzam udział syna w treningach indywidualnych z zakresu samoobrony. Zajęcia bardzo kreatywne, świetnie zorganizowane, dopasowane do potrzeb ucznia. A na dodatek bardzo sympatyczna atmosfera. Polecam:)

avatar
Martin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2012

Witam,
Pan Marek jest jednym z lepszych nauczycieli jakich spotkałem, skupia się na tym czego uczeń potrzebuje. Nauka angielskiego z Nim to przyjemność.
Polecam naukę z Markiem.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2012

Doskonały teacher of English. Wprowadza skuteczne metody szybkiego nauczania na każdym poziomie zaawansowania. Podczas prowadzonych zajęć wychwytuje wszelkie niedociągnięcia i daje cenne wskazówki w jaki sposób ich uniknąć. Bardzo skuteczny i zaangażowany. Ponadto wymagający co gwarantuje szybkie postępy w nauce i gwarancję dobrej znajomości j. angielskiego. Polecam wszystkim !!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2012

Dla Marka 5 za system, przebieg, organizację, pomoc i przede wszystkim za skuteczność. Doskonale przygotowuje do kolokwiów, egzaminów w zakresie wiedzy obowiązującej na studiach wyższych.

avatar
Tomek z Poręby k. Zawiercia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2012

Świetnie przygotowuje w zakresie skutecznych technik obrony przed potencjalnym napastnikiem. Koncentruje się na efektywnym prowadzeniu zajęć. SUPER!!! Facet angażuje się w to co robi na MAXA!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.