Marysia Skurzak

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Marki
Radzymin
Słupno
Warszawa (Praga +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[*PRZYJMUJĘ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2019/20 *]

Ukończyłam lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie Warszawskim na specjalności nauczycielsko-tłumaczeniowej. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci i dorosłych, moja praca dyplomowa dotyczyła różnic w technikach nauczania obu tych grup. Na studiach zyskałam uprawnienia pedagogiczne, dzięki zajęciom z zakresu pedagogiki, dydaktyki, psychologii i psycholingwistyki. Dodatkowo działałam na rzecz edukacji w Gambii i Kenii, a w Indiach nauczałam angielskiego dzieci ze slumsów.

Uwielbiam swoją pracę, cenię sobie dobry kontakt z podopiecznymi, bez znaczenia, czy są to dzieci, czy dorośli. Zależy mi na zrozumieniu, czego dokładnie potrzebuje uczeń, bez powtarzania utartych schematów. Bez problemu pomogę w zdobywaniu piąteczek w szkole, ale uważam, że język to przede wszystkim frajda i narzędzie do poznawania świata - i na tym się skupiam.

Prywatnie nauczam od czterech lat; są to zarówno zajęcia wyrównawcze z malcami, nauczanie od podstaw, jak i kursy do wszelkich egzaminów i konwersacje. Wielokrotnie przygotowywałam dorosłych do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, a także podejmowałam się nauki osób starszych. Dodatkowo pracuję w firmie językowej Everest, gdzie prowadze konwersacje i buisness english.

Zajęcia prowadzę u Państwa (z dojazdem), albo możemy umówić się na mieście.

CENA ZA GODZINĘ   8 0 zł

Proszę kontaktować się pod numerem telefonu: 501 324 492
Do zobaczenia :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Lingwistyka Stosowana - specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
02.2018
Teaching English to children with dyslexion
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
English Teacher
10.2015 - 12.2017
Conversational English Tutor
Przez trzy lata pracowałam w szkole językowej NeoLingua, przygotowując grupy dorosłych do certyfikatów Cambridge, oraz prowadząc z nimi zajęcia z konwersacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Bardzo polecam! Miła, rzetelna i zawsze przygotowana

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

polecam ! zarówno korepetycje z angielskiego jak i niemieckiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.