Michał Skrzypski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Pabianice
Łódź
Łask
Aleksandrów Łódzki
Zduńska Wola
Konstantynów Łódzki
Zgierz
Stryków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 80 / 60 min

Michał Skrzypski

Opis ogłoszenia

Absolwent filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską (obecnie nauczyciel j. polskiego w szkole średniej) chętnie udzieli korepetycji z zakresu języka polskiej na wszystkich poziomach nauczania.
Posiadam 7-mio letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na różnych poziomach nauczania, 100% zdawalności matur, bardzo dobre wyniki wszelkich egzaminów państwowych (średni wynik ucznia wynosi 68% - stan na dzień 09.07.2019).

Umiejętnie łączę edukację z zakresu pisania wypracowań pisemnych, analizy tekstów literackich oraz sprawnie tłumaczę wszelkie zagadnienia gramatyczne uczniom.
Cena uzależniona od miejsca zajęć (odległości dojazdu). Najniższa cena (50zł) obowiązuje wyłącznie przy zajęciach w domu korepetytora (Pabianice). Przy dojeździe doliczam dodatkowe opłaty za koszt dojazdu oraz za czas poświęcony na dojazd.
Przy minimum trzech godzinach w tygodniu - rabat 10%.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek14:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2018
Uniwersytet Łódzki
filologia polska
03.2019 - aktualnie
AHE
Magister
Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące/technikum
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.