Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (Wszystkie dzielnice)

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Tomasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2022

Córka uczy się u Pana Tomka od października, jest zachwycona. Spotkania przebiegają w miłej atmosferze. Anielska cierpliwości, dokładność, uśmiech, widac, że skrzypce to czysta przyjemność. Pan Tomek jest profesjonalista. polecamy z całego serca! :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2021

Okazuje się, że nawet w późniejszym wieku można nauczyć się grać, a to wszystko dzięki świetnemu nauczycielowi. Tomek jest profesjonalistą. Zwraca uwagę na wszystkie szczegóły, które później są istotne podczas grania. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, pokazać, a co najważniejsze nauczyć grać. Do tego jest cierpliwy i kulturalny. Serdecznie polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2020

Naukę gry na skrzypcach zacząłem gdy miałem 20 lat, właśnie u Pana Tomasza. Nigdy wcześniej nie grałem na żadnym innym instrumencie, nie miałem też wiedzy teoretycznej, generalnie zaczynałem od zera. Pan Tomasz potrafił mi wszystko wytłumaczyć w taki sposób, że dało się to łatwo zrozumieć i przyswoić. Na lekcjach zawsze była świetna atmosfera, jest to bardzo miły i kulturalny człowiek, który cierpliwie potrafi wszystko wytłumaczyć, a gdy trzeba to zostaje po lekcji, żeby dokończyć omawiany temat. Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić na takiego nauczyciela na samym początku mojej przygody z muzyką. Szczerze polecam każdemu tego korepetytora.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Zacząłem uczyć się u Tomka w wieku 14 lat, bardzo lubiłem skrzypce, ale w szkole podstawowej nigdy nie lubiłem muzyki. Na szczęście lekcje u Tomka nie są w ogóle podobne do tych ze szkoły. Atmosfera jest bardzo luźna, można porozmawiać o wszystkim. Lekcje nie są monotonne. Na początku, gdy nic mi nie wychodziło on potrafił mnie zmotywować. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Już potrafię zagrać co zechcę, oczywiście sumiennie ćwicząc. Serdecznie polecam każdemu tego nauczyciela :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Tomek uczy mojego syna od listopada. Również od podstaw. Kuba zapragnął grać na skrzypcach w wieku 14 lat. Myśleliśmy ,że to za późno, ale całe szczęście że trafiliśmy na Tomka ,który udowodnił, że nie. Na dzień dzisiejszy syn gra utwory takie jakie chce . Szuka nut w internecie i ćwiczy aż mu wyjdzie .I wychodzi. Myślę ,że to zasługa Tomka, który potrafił w tak krótkim czasie osiągnąć tak wiele. Oczywiście po wakacjach nadal chcemy korzystać z lekcji u tego przemiłego i superkompetentnego chłopaka. Polecamy !

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Tomek od dwóch lat uczy moją córkę. Od absolutnych podstaw, w momencie rozpoczęcia nauki miała 10 lat. Umiejętności Tomka oceniam na bardzo wysokim poziomie. Ma kapitalne podejście do prowadzenia lekcji i ucznia. Córka jest zachwycona i gra i gra i w tym roku szkolnym też będziemy chcieli korzystać z lekcji. Poza tym to pogodny, uśmiechnięty i bardzo kulturalny gość. Klasa! Serdecznie polecam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Szczerze, to zastanawiałem się czy w ogóle spróbować uczyć się na skrzypcach mając 27 lat, ale okazało się, że to jednak możliwe! :D Lekcje są dostosowane do poziomu umiejętności no i przede wszystkim rozumiem już o co chodzi w muzyce (mimo że teoretycznie nie miałem z nią wcześniej styczności). Jeśli lekcja tego wymaga to Pan Tomek zostaje po tych 60 minutach i stara się do końca wytłumaczyć materiał. Już po roku zdołaliśmy zrobić koncert, etiudy, więc jeśli się zastanawiacie, to POLECAM, zwłaszcza z tym korepetytorem! :) Nie ocenia, tłumaczy, ma genialne podejście, no i zna się na rzeczy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.