Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Gliwice
Knurów
Bytom
Tarnowskie Góry

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Patrycja

O mnie

Jestem dyplomowaną skrzypaczką z doświadczeniem pedagogicznym. Udzielam lekcji gry na skrzypcach dzieciom, młodzieży oraz dorosłym - od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania. Ponadto uczę czytania nut, zasad muzyki i teorii niezbędnej do prawidłowej gry na skrzypcach.Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Na lekcje mogę przyjeżdżać do Państwa miejsca zamieszkania.Chętnie pomogę także uczniom szkół muzycznych w ćwiczeniach i przygotowaniach do egzaminów.Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Studia magisterskie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Bardzo lubimy lekcje z Panią! Pani Patrycja jest sympatyczna, ale też wymagająca, dzięki czemu corka gra córaz lepiej. Początkowo prosiliśmy o luźne lekcje w formie zabawy, ale teraz gdy córka podrosła i chce kontynuować naukę zdecydowaliśmy się na częstsze i bardziej wymagające lekcje dzięki czemu postępy są jeszcze większe. Dziękujemy, że jest Pani z nami.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Polecamy serdecznie! Świetna skrzypaczka oraz bardzo dobry pedagog. Nasza Zosia z niecierpliwością czeka na każdą lekcje :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Dzięki zajęciom z Panią córa zdała egzamin do szkoły muzycznej z największą ilością punktów! Polecamy gorąco :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.