Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Chętnie pomogę najmłodszym w przyswajaniu podstawowej wiedzy szkolnej,odrabianiu lekcji, nadrabianiu wszelkich zaległości i braków spowodowanych nauka zdalną i nie tylko. Z przyjemnością utrwalę z dzieckiem bieżący materiał i pomogę w przygotowaniach do sprawdzianów.Jestem studentką trzeciego roku prawa i od zawsze mam świetny kontakt z dziećmi - z łatwością przychodzi mi przekazywanie wiedzy. Zapewniam naukę poprzez zabawę, dzięki czemu uczniowie świetnie radzą sobie z przyswajaniem nowego materiału. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, co skutkuje rewelacyjnymi efektami.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.