Joanna Skórska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Luboń
Poznań
Wiry
Komorniki
Puszczykowo
Mosina
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na kursy językowe. Z nami nauka nigdy nie jest nudna :) Pomożemy dzieciom przygotować się do sprawdzianów,  kartkówek, a co najważniejsze będziemy rozwijac ich umiejętności językowe. Mamy 20 lat doświadczenia w nauczaniu i kochamy to co robimy. Do każdego ucznia staramy się podchodzic indywidualnie. Jeżeli chcesz rozpocząc przygodę z językiem już teraz, to nie wahaj się i zadzwoń pod numer 601 169 908

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Joanna Skórska
ul. Dworcowa 2/2
62-030 Luboń
NIP: 7771876018

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.