Aleksandra Sitkowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Białystok
Warszawa
Płock
Nowy Dwór Mazowiecki
Radom
Siedlce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej (poziom podstawowy). Jestem studentką drugiego roku na wydziale fizyki uniwersytetu w Białymstoku, w przyszłości planuję zostać nauczycielką. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji (zajmuję się tym od trzech lat).Na każde zajęcia przygotowuję własne materiały, kserowki, zadania, nie ma potrzeby zakupu własnych książek. Jestem osobą wymagającą, od ucznia oczekuję opanowania zadanego materiału, oraz sumienności I dokładności w rozwiązywaniu zadań. Na zajęciach przedstawiam zarówno teorię, jak i praktykę. Zajęcia odbywają u mnie w domu (Białystok) brak możliwości dojazdu do ucznia) oraz online (preferowane) . Zapewniam miłą atmosferę, oraz solidne przygotowanie pod maturę . Przygotuję także do poprawek sierpniowych, w sprawdzenie czy kartkówce. W razie pytań proszę dzwonić pod numer 533435054.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.