Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Język włoski50 / 60 min

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!

Chętnie udzielę korepetycji z języka włoskiego dla poziomu od A1 do B2. Mam 3 letnie doświadczenie w nauce tego języka, prowadziłem zajęcia zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Ukończyłem licencjat z filologii włoskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz pracuję jako lektor języka włoskiego. Obecnie jestem studentem 1 roku magisterki z filologii włoskiej na tej samej uczelni. Zajęcia prowadzę profesjonalnie, daję duży nacisk na gramatykę oraz poszerzanie słownictwa. Zawsze na pierwszej lekcji oceniam jakie są główne założenia ucznia i materiały dostosowuję do poziomu. To co najważniejsze, wiedzę staram się przekazywać w sposób interesujący, nie zabraknie ciekawych artykułów dotyczących kultury Włoch. Chcesz popracować nad gramatyką? Może zależy ci na tym żeby czuć się swobodnie językowo we Włoszech w sklepie, w restauracji czy gdziekolwiek indziej? Chciałbyś przygotować się do kartkówki w szkole czy może planujesz zdawać maturę z tego przedmiotu? Chętnie przygotuję Cię zarówno do poziomu podstawowego jak i rozszerzonego. Oferuję różnorodne materiały, między innymi ,,Progetto Italiano’‘ do ćwiczenia ogólnej komunikacji, czy ,,Parla e scrivi’‘ do ćwiczenia gramatyki. Jeżeli jesteś zainteresowany/a pisz śmiało, podaję też swój numer telefonu. Zajęcia mogę prowadzić u mnie w mieszkaniu na Kurdwanowie, na ulicy Wysłouchów bądź w dowolnej innej lokalizacji w Krakowie. Mogę również zaproponować lekcje online. Cena z dojazdem do ucznia to 60 zł za 60 minut(10 zł za dojazd), 75 zł za 90 minut(dojazd gratis), 100 zł za 2 godziny(dojazd gratis). Pierwsze spotkanie żeby się poznać i ustalić cel nauki trwa około 30 minut i jest darmowe. Możesz po nim zdecydować czy odpowiada Ci moja metoda nauczania. Oferuję również zniżki dla grup, przy grupie 2-3 osobowej 30 zł za osobę, przy grupie 4-5 osobowej 20 zł za osobę. Zapraszam również do skorzystania z promocji- dla osoby z rodziny oferuję zniżkę dla drugiej osoby -20 %. Warto również skorzystać z pakietu zajęć: 10 lekcji za 400 zł(oszczędzasz 100 zł), oczywiście jest możliwość skorzystania z takiej opcji po bliższym poznaniu oraz jeżeli będzie zadowolenie z zajęć. Dla chętnych którzy chcieliby uczyć się języka intensywniej czyli 2 lub 3 razy w tygodniu oferuję zniżki do ustalenia :)
Ze względu na bardzo dużą ilość uczniów obecnie przymuję tylko zapisy na zajęcia online lub u mnie w mieszkaniu.

Zapraszam serdecznie wszystkich tych, którzy chcieliby poznać tajniki tego najpiękniejszego języka na świecie :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Pedagogiczny
Licencjat
turystyka i rekreacja
10.2019 - 07.2022
Uniwersytet Pedagogiczny
Licencjat
filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - 06.2017
nauka języka włoskiego w domu kultury

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2023

Zgłosiłam się na lekcje do Tomka znając jedynie kilka słów po włosku. Po upływie ponad 2 lat wspólnej nauki potrafię dogadywać się z Włochami, rozumieć treść artykułów/książek i oglądanych w języku włoskim filmów.
Tomek potrafi zaszczepić w uczniu pasję do języka i kultury włoskiej, skupia się na poprawnej wymowie i składni zdań. Kładzie nacisk na gramatykę, a zróżnicowane materiały i metody, które wykorzystuje na lekcjach pomagają w przyswojeniu wiedzy nawet największemu Laikowi. Tomek wzbogaca lekcje o słowotwórstwo, opowiada różne językowe ciekawostki, urozmaica zajęcia różnymi quizami, grami leksykalnymi. Jest bardzo plastyczny i potrafi dostosować się do potrzeb ucznia.
Serdecznie polecam naukę z Tomkiem, jest świetnym nauczycielem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Najlepszy nauczyciel. Nie dość, że świetnie tłumaczy to jeszcze używa ciekawych metod. Nauka z Panem Tomaszem to przyjemność. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.