Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa

Silvia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Silvia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 09.2008
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
06.2007
Certyfikat język rosyjski w biznesie nadany Uniwersytet im. M. Łomonosowa w Moskwie
05.2011
Dyplom z języka hiszpańskiego C2 Instituto Cervantes
06.2011
Dyplom z języka hiszpańskiego nadany przez Escuela Oficila de Idiomas w Bilbao
02.2013
Technik logistyk - dyplom potwierdzający klasyfikacje zawodowe
06.2016
Kurs prawa cywilnego dla tłumaczy języka hiszpańskiego FreeLING
07.2018
UJ w Krakowie studia podyplomowe dla tłumaczy tekstów specjalistycznych - język hiszpański
Doświadczenie
02.2012 - 02.2014
Dragados S.A. Tłumacz Języka Hiszpańskiego przy budowie drogi ekspresowej S-17
Pisemny przekład tekstów technicznych, prawniczych, ekonomicznych i urzędowych, tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne spotkań służbowych, przygotowywanie dokumentacji.
03.2014 - 05.2015
Konsorcjum FCC/AZVI/DCM
Współpraca z hiszpańskojęzycznym Dyrektorem Działu Finansowego i Administracji, przygotowywanie umów dla pracowników, kontrola list obecności oraz wniosków urlopowych, opracowywanie danych do listy płac.
06.2015 - aktualnie
Coprosa Sp. z o. o.
Tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne spotkań służbowych oraz dokumentacji, prace administracyjne na budowie, kontrola korespondecji, przepływu dokumentów, autoryzacja faktur, SAP.
03.2019 - 02.2020
Polaqua Sp. z o.o.
Realizacja pisemnych i ustnych tłumaczeń z języka hiszpańskiego na języka polski oraz z języka polskiego na język hiszpański, codzienna współpraca i administracyjna obsługa hiszpańskojęzycznego Prpject Manager, koordynacja biura.
10.2019 - 02.2020
Instytut Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk
Prowadzenie lektoratu z języka hiszpańskiego w trzech grupach.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Cierpliwa nauczycielka, ktora umiejetnie potrafi dobierac materialy / szybkosc nauki do potrzeb ucznia. W moim przypadku super podolala zadaniu nauczenia podstaw hiszpanskiego (czas przeszly, przyszly i terazniejszy,, dopelnienie dalsze/blizsze,itd) w 3 miesiace tak, aby poradzic sobie w Ameryce Poludniowej. Do tego wszystkiego mila atmosfera i elastycznosc w doborze terminu/godziny zajec.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Po ponad rocznej przerwie w nauce hiszpańskiego wydawało mi się, że nic nie pamiętam. Zgłosiłam się do Pani Sylwii, która pomogła mi na nowo zacząć mówić :) Pani Sylwia wzięła pod uwagę wszystkie moje prośby dotyczące tematów, ilości ćwiczeń oraz prac domowych - materiał był przystosowany do moich indywidualnych potrzeb oraz poziomu. Uzyskałam też wiele informacji praktycznych, przydatnych w planowanym przeze mnie wyjeździe do Hiszpanii. Sympatyczna atmosfera na zajęciach sprawiła, że z radością uczę się hiszpańskiego i czuję, że znacznie podniosłam swoje kompetencje językowe. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.