Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski100 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowanym nauczycielem języka francuskiego, pracuje w szkole jako lektor oraz udzielam korepetycji, 2 lata mieszkałam we Francji, wcześniej byłam studentką romanistyki. Na terenie Francji pracowałam jako nauczyciel języka francuskiego dla dzieci francuskojęzycznych-szkoła podstawowa. Wróciłam do Polski 7 lat temu i od tego czasu pracuję jako lektor. Mam bogaty zbiór materiałów pomocniczych jak i duże doświadczenie w nauce. Lekcje ze mną są bogate w gry i zabawy a nauka i zapamiętywanie przychodzi moim uczniom z łatwością.
W cenie zajęć zapewniam wszystkie potrzebne książki materiały i kserówki.
UWAGA
*Nie ma problemu jeśli chodzi o lekcje u ucznia w domu, jednak w tym przypadku lekcja jest droższa o 10zł (koszty dojazdu).
*Wymiar czasu dla uczniów z Gdyni to min 1,5h.
*Zajęcia mogą odbywać się przez skypa (wymiar czasowy w tym przypadku to godzina lekcyjna- 45’ a cena to 75zł) Szczególnie zachęcam do tej formy nauki w zimowe zimne wieczory kiedy ciężko wyjść jest z domu, wysyłam materiały na lekcje dzień wcześniej, można sobie je wtedy spokojnie wydrukować
*Organizuję lekcje grupowe. Dla osób prywatnych jak i dla firm. (Wystawiam faktury).

Uczę dzieci, młodzież i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania

Zainteresowanych proszę o kontakt

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, najlepszy nauczyciel jakiego miałam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Jestem studentką filologii i korzystałam z pomocy kilku dostępnych na tej stronie korepetytorów. Tylko Monika spełniła moje oczekiwania, jest bardzo profesjonalna, na pierwszych zajęciach wyznacza cele i przygotowuje ćwiczenia na okres co najmniej miesiąca.
We wrześniu podchodzę pod poprawkę i pierwszy raz czuję się do niej dobrze przygotowana :)
Monika-> Dziękuję!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2019

Monika jest świetnym nauczycielem! naukę zaczęłam 1,5 roku temu, namówiła mnie abym zdawała maturę z francuskiego (nie myślałam że mogę się do niej przygotować przez rok) a tu 90% !!! Lekcje były przyjemne i sama nie wiem kiedy zaczęłam mówić po francusku. Pomimo że wybrałam kierunek techniczny francuskiego z Moniką nie przerywam- to jest czysta przyjemność!

avatar
Adi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Bardzo sobie chwalę lekcje z Moniką. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i poczucie humoru. Jest bardzo wymagająca, co lekcje sprawdzamy słownictwo czytamy do domu, ale lekcje są czystą przyjemnością.
Przygotowuje mi specjalnie materiał pod moj gust i system nauki. Dzięki niej tonę w zadaniach i książkach. Nie widziałem jeszcze nauczyciela z taką pasją do języka.
Polecam

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Monika to świetny nauczyciel! Miałem przed nią kilku innych i żaden nie potrafił poprowadzić lekcji w tak ciekawy sposób ani nie miał tylu materiałów! Bardzo polecam. Nie bójcie się brać 90 min lekcji, godzina wydaje się być zbyt krótka

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Monika to świetny nauczyciel, ma ogromny zbiór materiałów do nauki jak i bardzo szeroką wiedzę. Zajęcia odbywają się przez Skypa i rezultaty są naprawdę zaskakujące. Po kilku miesiącach regularnych lekcji potrafię się już wypowiadać (Monika bardzo dba o poprawny akcent) jak i bardzo dużo rozumiem. Jestem tak zadowolony ze poleciłem ją swojej koleżance z pracy i ona także bardzo sobie chwali naukę z Moniką.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Moja córka miała zajęcia z P. Moniką przez cały rok szkolny. Ania nie tylko bardzo polubiła te zajęcia ale zrobiła też wyraźne postępy. Ma bardzo ładny akcent, sama tworzy podstawowe zdania. Jestem bardzo zadowolona z wybranego nauczyciela i nie zamieniłabym go za żadne skarby.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Z całego serca polecam wszystkim zajęcia z Moniką! Monika posiada ogromną wiedzę na temat języka francuskiego, kładzie nacisk na poprawną wymowę i dysponuje nieskończonym zbiorem przeróżnych materiałów do nauki. Do tego Monika jest chyba najbardziej sympatyczną lektorką z jaką dotychczas pracowałem. Poza nauką francuskiego zawsze można od niej usłyszeć jakąś ciekawą, zabawną historię i pośmiać się do rozpuku. Polecam wszystkim!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2013

Pani Monika uczy moją 6letnią Olę od roku, córka uwielbia zajęcia i już widać efekty. Dostajemy dużo bajek i piosenek do domu dzięki czemu ostatnio cała rodzina tym żyje :)

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2012

POLECAM!!! Super podejście do ucznia. Świetny kontakt, (nie ma problemu z przesuwaniem zajęć;) ) Różnorodność materiałów na zajęciach oraz duża pomoc w planowaniu przyszłej edukacji;) Wiadomości przekazywane w zrozumiały sposób w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2012

Chcesz się nauczyć francuskiego? Zdecydowanie polecam Panią Monikę. Jest wymagająca a zarazem zachęca do nauki. Potrafi świetnie przekazać wiedzę, którą posiada. Jak nauka francuskiego, to tylko tutaj ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2012

Bardzo sympatyczna osoba i bardzo kompetentny nauczyciel. Mnóstwo materiałów i ciekawe zajęcia. Gorąco polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2012

Bardzo sympatyczna osoba i świetna nauczycielka! Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.