Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 50 min

Ela Dębska

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Ela Dębska, jestem zawodową wokalistką i aktorką po szkole muzycznej i akademii teatralnej. Posiadam ponad 20 -letnie doświadczenie sceniczne i studyjne. Mam na swoim koncie nagranych 7 płyt, w tym 5 ze znanym bardem i poetą Maciejem Zembatym. Nagrałam kilka piosenek do filmów fabularnych m.in. Jańcio Wodnik i Magneto J.J. Kolskiego. Gram koncerty i występuję na festiwalach w Polsce i zagranicą. Mieszkałam 3 lata w Paryżu , grając w znanych klubach jazzowo-bluesowych. Piszę teksty piosenek i komponuję muzykę. Gram również na gitarze akustycznej. Zajęcia wokalne poprowadzę zgodnie z tym w jakim kierunku chcesz podążać i na jakim jesteś etapie. Uczę prawidłowej emisji głosu, interpretacji piosenki, dykcji, kształcenia słuchu, prawidłowego oddychania, pracy z mikrofonem, stosuję techniki wzmocnienia głosu. Ale nade wszystko uczę wydobywania prawdziwych emocji, podchodzę bardzo indywidualnie do każdej osoby, ponieważ naważniejsza w śpiewaniu jest indywidualność.  Przygotowuję do konkursów i castingów. Uczę również gry na gitarze akustycznej i klasycznej. Prowadzę działalność pedagogiczną w dwóch ośrodkach kultury we Wrocławiu, więc mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Mile widziane są również osoby dorosłe. Zajęcia mogą się odbywać u mnie lub u Ciebie /plus koszty dojazdu/.

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa15:00 - 17:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1987 - 06.1991
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im R. Bukowskiego we Wrocławiu
Śpiew
10.1988 - 06.1992
Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego we Wrocławiu
Magister
Aktor dramatyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Laboratorium głosu
Od 2018 r. prowadzę warsztaty wokalne w Centrum Biblioteczno -Kulturalnym FAMA w dwóch grupach: dziecięcej i młodzieżowej.
10.2018 - aktualnie
Indywidualne zajęcia wokalne
Prowadzę indywidualne zajęcia wokalne w Centrum Kultury Wrocław Zachód.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.