Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Bieruń
Chełm Śląski
Imielin
Bojszowy
Wola
Lędziny
Oświęcim
Chełmek
Chemia20 / 60 min

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE DO ODWOŁANIA

Jeżeli myślisz, że chemia to tylko liczenie zadań i ustalanie przebiegu reakcji, czas aby ktoś pokazał Ci ten wyjątkowy przedmiot od innej strony. Proponuję Ci lekcje oparte nie tylko na suchej teorii, ale także namacalnej chemii :)
Jestem studentką 2go roku chemii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Korepetycje prowadzę w sposób przejrzysty i czytelny, oparty na niekonwencjonalnych zasadach. Do każdego swojego ucznia podchodzę indywidualnie. Jeżeli pragniesz poznać chemię od całkiem innej strony- zapraszam na korepetycje! ;)

Przygotowuję uczniów do matury z chemii- poziom podstawowy i rozszerzony.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2013

Gorąco polecam Panią Magdalenę!Zaraża optymizmem :) Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć niełatwe zadania.Potrafi zmobilizować i nauczyć,
- zajecia zawsze przygotowane w profesjonalny sposób,
- szeroka wiedza oraz poczucie humoru,
-różnorodność i ciekawe doświadczenia,
-przekazuje w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób.
Chemie ma w małym palcu. JEST PO PROSTU ŚWIETNA !!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2013

Bardzo miła dziewczyna, dobrze uczyla i mozna bylo czasem z nia pozartowac. Pomogła mi z komisem, wytlumaczy wszystko w banalny sposób. Szczerze ja polecam.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2012

Sympatyczna, tolerancyjna osóbka:). Tłumaczy bardzo spokojnie i zrozumiale, na ,,chłopski rozum``. Byłam bardzo zadowolona z zajęć. Mnie bardzo pomogła.:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.