Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Tczew
Wejherowo
Elbląg
Olsztyn
Bartoszyce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański60 - 100 / 60 min

Magda Sikora

Opis ogłoszenia

Marzysz o płynnym opanowaniu nowego języka? Nasze korepetycje językowe to klucz do sukcesu w nauce języków obcych.

Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Ci rozwijać umiejętności komunikacyjne, poprawić gramatykę i poszerzyć słownictwo. Bez względu na to, czy uczysz się angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego czy innego języka, oferujemy spersonalizowane lekcje dopasowane do Twoich potrzeb.

Zadzwoń już teraz pod 602 468 111 i rozpocznij swoją przygodę z nauką języków. Odkryj nowe możliwości, zdobądź pewność siebie w komunikacji międzynarodowej i otwórz drzwi do nowych kultur. Daj nam szansę pomóc Ci osiągnąć swoje cele językowe!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.