Wiesława Odorr

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam: pomogę, wyjaśnię i nauczę do skutku: pisania twórczego i redagowania tekstu na poziomie akademickim, wyjaśni zasady pracy bibliotekarza. Pomogę w metodologii badań od A do Z.
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Bibliotekoznawstwo ze specjalizacją starodruki, edytorstwo i informacja naukowa na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Obecnie odbywam kurs: Zarządzanie zasobami ludzkimi ze specjalizacją Przywództwo i praca zespołowa w International Business Management Institute. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. jako nauczyciel akademicki w WSKZ we Wrocławiu, wydawczyni-edytorka i antykwariuszka w Oficynie Wydawniczej Z Serca Krajny oraz redaktorka naukowa ze specjalnością publikacje naukowe. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu mediacji, jestem stałą uczestniczką konferencji Towarzystwa Naukowego Center of American Studies. Uczę się języka chińskiego mandaryńskiego na UO Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.