Oliwia Bartosiak

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej! Mam na imię Oliwia, jestem studentką Muzykologii na KULu. Od wielu lat śpiewam, przygotowuję na konkursy wokalne i egzaminy do szkoły muzycznej oraz po prostu uczę śpiewu osoby w wieku 6-20 lat.  Swoim uczniom pokazuję w jaki sposób można śpiewać czysto nie męcząc się :) Jeżeli wyrazisz taką chęć - pokażę Ci podstawy gry na fortepianie oraz podstawy teorii muzyki (wyjaśnię jak czytać nuty, nauczę Cię wartości nut). Zapraszam na lekcje!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek09:00 - 21:00
Środa08:00 - 11:30
Czwartek
Piątek14:00 - 21:00
Sobota
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Muzykologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.