Michał Siełacz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa i Architektury na szczecińskim ZUT na kierunku Wzornictwo.
Moja przygoda z rysowaniem zaczęła się tak naprawdę w 2010 roku od rysowania portretów. Pomimo początkowych trudności z łapaniem proporcji oraz uzyskiwanym podobieństwem rysowanych portretów - nie poddawałem się. Rysowałem najczęściej raz dziennie około 1h. Siadałem przed lustrem i uczyłem się rysować portrety na żywo rysując swoją podobiznę. Po około 3 miesiącach ku zdziwieniu moich bliskich portrety zaczęły być podobne. Wytrwałość opłaciła się. Dostałem się na wymarzone studia i ukończyłem je. Obecnie rysuje portrety na żywo oraz z nadesłanych zdjęć. Od teraz każdy może się nauczyć rysować korzystając z mojego doświadczenia nabytego przez lata praktycznego rysowania nie tylko portretów, ale i również martwej natury, postaci. Nieważne czy chcesz nauczyć się rysować, wybierając się na studia czy do liceum plastycznego, czy hobbistycznie, ta oferta jest dla Ciebie.
Pozdrawiam serdecznie,
Michał Siełacz.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 05.2017
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.