Kasia Laidler

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Warszawa
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

indywidualne lekcje online via skype
możliwość wystawienia faktury

egzaminy, do których przygotowuję (wyłącznie na bazie aktualnych materiałów dydaktycznych): matura, FCE, CAE, CPE, IELTS

oferuję również:
- konwersatoria ogólne i tematyczne;
- praktyczne kursy wymowy brytyjskiej (Received Pronunciation);
- przygotowanie do rozmowy o pracę (job interview).

Zapraszam do wypróbowania zajęć
Pierwsze, organizacyjne spotkanie gratis

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2010
UMCS
Magister
Psychologia
10.2010 - 07.2015
UMCS
Magister
Filologia Angielska
10.2015 - aktualnie
UMCS
Doktor
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2006 - aktualnie
Korepetycje
09.2010 - aktualnie
Korepetycje online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Kasia jest najlepszaaa........!!!
polecam :) :) :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Z Kasią pracuję już od ponad roku, przygotowując się do egzaminów CAE. Dzięki jej pomocy udało mi się bardzo szybko odświeżyć wiedzę, którą zdobywałem w trakcie nauki angielskiego w szkołach, jak również znacząco rozwinąć swoje umiejętności. To pozwoliło mi znacznie swobodniej posługiwać się tym językiem - zarówno podczas rozwiązywania zadań egzaminacyjnych, jak i w codziennym życiu. Dodam także, że zajęcia Kasi są prowadzone w naprawdę przyjaznej atmosferze, dzięki czemu mogłem nabrać nieco pewności siebie, tak niezbędnej w obszarze mówienia i rozmowy po angielsku :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Jeżeli zależy Ci na bezstresowych lekcjach języka angielskiego na wysokim poziomie to powinieneś wybrać Kasię na swojego nauczyciela. Lekcje prowadzone są w przemyślany i uporządkowany sposób, a żadna minuta nie jest stracona. Kasia nie tylko sama proponuje tematy lekcji i zapewnia materiały, ale też jest otwarta na wszelkie sugestie i prośby. Natomiast przyjazne nastawienie Kasi sprawia, że nie traktuje się lekcji jako korepetycji tylko jako spotkanie z dobrą znajomą, która wiele może nauczyć.
Naprawdę szczerze polecam :).

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Gdybym mogła z pełną odpowiedzialnością wystawiłabym Kasi ocenę dużo wyższą od 5*. Dzięki lekcjom nie boję się mówić po angielsku, mimo że wciąż zdarza mi się popełniać błędy. Każda godzina przebiega w luźnej i miłej atmosferze, co sprawia, że nie ma miejsca na klasyczny lęk przed mówieniem w obcym języku. Materiał jest bardzo różnorodny. Często lekcje mają charakter konwersacji/dyskusji, dzięki czemu można nauczyć się w naturalny sposób nowych słówek oraz poprawnej wymowy, która jest równie istotna jak zasób słownika :) Kasia jest osobą bardzo wyrozumiałą i cierpliwą, potrafiącą zmotywować do nauki największego lenia. Widać oraz słychać, że jest nauczycielem z pasją i to właśnie cenię w Kasi najbardziej.
Jestem bardzo zadowolona!

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Polecam lekcje z Kasią, sama korzystam z nich już ponad rok. Zajęcia prowadzone są w przyjemy sposób. Dużo konwersacji na tematy zarówno z podręcznika jak i inne które nas akurat zainteresują, dzięki czemu lekcje nie są monotonne. Jestem zadowolona i serdecznie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z Kasią wszystkim tym, którzy chcą przełamać barierę językową i wreszcie nauczyć się mówić po angielsku!
Korzystam z lekcji prawie rok i już nie raz miałam okazję sprawdzić w praktyce to, czego się nauczyłam. Dzięki Kasi nie mam obaw przed rozmową z inną osobą w języku angielskim.
Lekcje są idealnie dostosowane do mojego poziomu językowego. Poza tym Kasia jest przemiłą osobą, dlatego zawsze część lekcji upływa na swobodnych pogawędkach na przeróżne tematy, oczywiście po angielsku :-)
Polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Języka angielskiego uczę się z przerwami praktycznie od podstawówki. Miałam styczność z kilkoma nauczycielami, ale nigdy nie byłam w pełni zadowolona z zajęć. Kasię poleciła mi koleżanka z pracy i był to strzał w dziesiątkę.

Lekcje są dostosowane do ucznia i jego potrzeb. Książka jest pomocna w lekcji, ale co istotne Kasia dopowiada elementy, które zostały w niej pominięte lub nie zostały rozwinięte w dostateczny sposób. Dzięki każdej lekcji mam świadomość nad czym powinnam jeszcze popracować, a przy odrobinie własnych chęci można szybko przekonać się o swoich postępach. Ilość materiału po lekcji nie jest przytłaczająca przez co łatwiej jest go powtórzyć i zapamiętać. Na zajęciach zawsze znajdzie się czas na chwilę luźnej rozmowy o filmie, sporcie czy wakacjach.

Kasia jest kompetentną nauczycielką potrafiącą zachęcić do nauki. Odpowie na nurtujące pytania i pomoże poprawić wymowę jak nikt inny :)

Jeśli ktoś posiada wątpliwości co do zajęć przez Skypa, to uważam ze ta forma jest bardziej elastyczna, przez co możemy z niej korzystać w wielu miejscach i zachować systematyczność w nauce.

Polecam! :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Mogę śmiało polecić zajęcia z Kasią, zajęcia prowadzone są w bardzo przyjemny sposób, nie są to sztywno trzymające się jednej formuły lekcje, czasami są to ćwiczenia z podręcznika, czasami są to rozmowy na przeróżne tematy i takie urozmaicenia bardzo sobie cenie w tych zajęciach.
Ponadto Kasia jest bardzo cierpliwa i elastyczna jeśli chodzi o zmianę godzin spotkania w razie potrzeby.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Polecam zajęcia z Panią Kasią. Jest to osoba kompetentna i otwarta na propozycje co do przebiegu zajęć. Jest baaardzo cierpliwa i wyrozumiała zwłaszcza w kwestii przełożenia lekcji. Pani Kasia prowadzi zajęcia w miłej atmosferze, co wpływa pozytywnie na naukę.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Kasią. Sama korzystam z tych lekcji już prawie rok i niesamowicie cenię sobie sposób prowadzenia zajęć, ich atmosferę, świetne i różnorodne materiały oraz sprawną komunikację. Kasia jest elastyczną osobą nie tylko jeśli chodzi o czas, ale przede wszystkim w kwestii prowadzenia zajęć, które dostosowuje do potrzeb i priorytetów ucznia. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się baaardzo wiele i mam pewność, że nauczę się jeszcze więcej!
Kasia ma niesamowitą zdolność przekazywania wiedzy, ale nie tylko. To osoba, która zaraża pasją, co sprawia, że doskonalenie umiejętności staje się przyjemne i satysfakcjonujące. Obecnie nauka języka jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem i wielką radością, a to właśnie dzięki Kasi. Jej zaangażowanie jest naprawdę godne podziwu. Dodatkowo Kasia to bardzo sympatyczna osoba, a to powoduje, że zajęcia są wyjątkowo miłą częścią dnia. 

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Szczerze polecam wybór Kasi na nauczycielkę j.angielskiego. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, w wygodnej formie - przez Skype (nie warto się obawiać, że taka forma jest mniej efektywna, nic bardziej mylnego! Kasia cały czas jest skupiona na swoim uczniu.) Duży plus za indywidualne dobranie materiału do nauki z możliwością jego modyfikacji w ramach potrzeb, za możliwość przełożenia lekcji i oczywiście za cierpliwość. Do tego wysokie kompetencje Kasi, cudowny akcent i całkowite zaangażowanie w to co robi nie pozostawiają wątpliwości, że mój wybór padł na właściwą osobę.
Polecam!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2016

Posiadam certyfikat CAE i przygotowuję się do egzaminu CPE. Pomimo, że mój język angielski jest niczego sobie to ciągle mam wrażenie, że między moimi umiejętnościami, a umiejętnościami Pani Kasi jest po prostu przepaść i że nigdy takiego poziomu nie osiągnę - co prawdopodobnie jest prawdą, ale próbuję :)

U Pani Kasi cenię sobie profesjonalizm, umiejętność dostosowywania się do potrzeb ucznia, świetną atmosferę na zajęciach i wspomnianą wcześniej niesamowitą znajomość języka angielskiego i piękny brytyjski akcent.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Jestem ogromnie zadowolona z zajęć z Kasią. Zarówno sposób prowadzenia - dużo konwersacji, nacisk na wymowę i ćwiczenia z dykcji są znakomite. Kasia ma cudowny brytyjski akcent, który pragnie się naśladować. Ponadto, jest bardzo elastyczna jeśli chodzi zarówno o dni jak i godziny odbywania zajęć więc nie ma z tym problemu nawet jeśli odwołuję je w ostatniej chwili. Na początku troszkę się obawiałam zajęć przez Skype'a ale niepotrzebnie już nie skorzystałabym z lekcji na żywo - wygoda zwycięża, a jakość ta sama jak nie lepsza :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Z Kasią uczę się już prawie rok, przez ten czas w końcu udało mi się przełamać barierę językową i przekonać do lekcji przez Skype, które są bardzo wygodnym sposobem nauki.
Kasia jest elastyczna, nie ma problemu z przełożeniem lekcji na inny termin, dzięki czemu lekcje nie przepadają. Rozmawiamy po angielsku na dużo różnych tematów, co pozwala mi poznać zróżnicowane słownictwo. Kasia ma super brytyjski akcent. Jest osobą sympatyczną , cierpliwą i pogodną. Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Juz od półtora roku uczę sie angielskiego z Kasia. Przede wszystkim nauczyłam sie mowić, a w zasadzie dzięki Kasi przełamałam sie i staram sie mowić w tym języku. Lekcje sa ciekawe, bardzo często wybiegające poza schemat książkowy. Duży plus rownież za cierpliwość ! Naprawdę polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Polecam gorąco lekcje z Kasią, jest bardzo elastyczna nie ma problemu z dopasowaniem czasu lekcji jak i poziomu i sposobu nauczania do twoich potrzeb, ale przede wszystkim jest super osobą lekcje angielskiego nigdy nie były tak przyjemne i tak efektywne.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Angielskiego uczę się już kilka lat, a z Kasią już drugi rok i nigdy nie trafiłam na lepszą nauczycielkę/nauczyciela!
Lekcje nigdy nie są nudne, do każdej z nich Kasia podchodzi z dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem i pomysłowością. Nie da się ukryć, że język angielski to dla Kasi nie tylko zawód, ale i pasja, którą przekazuje innym w najlepszy możliwy sposób.
Podczas zajęć doskonale można rozwinąć i podszkolić słownictwo, gramatykę, rozmowę i akcent, który Kasia ma perfekcyjny!
Dodatkowym plusem jest też fakt, że zajęcia odbywają się przez Skypa co jest niesamowicie wygodne.
Język angielski z Kasią to czysta przyjemność!
Wszystkim serdecznie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Świetna i pogodna ! Z korepetycji korzystam od ponad roku, zawsze przygotowana z materiałem, duże doświadczenie po prostu bardzo dobra w tym co robi :) Jeżeli chce ktoś podszkolić swój język to będzie to właściwy wybór.

avatar
Artiom
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2015

Kasia is a perfect teacher. She is very professional and qualified, attentive and cheerful. I strongly recommend her to everyone who wants to study english via skype.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2014

Z pomocy Pani Kasi korzystam od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Pani Kasia jest bardzo kompetentna, ma duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji i przygotowaniu do egzaminów. Poza tym jest bardzo serdeczną, ciepłą osobą. Do tej pory korzystałam z usług nauczycieli w moim mieście, dlatego lekcje przez skype budziły we mnie pewien niepokój. Jednakże przekonałam się, że jest to bardzo dobra, wygodna forma prowadzenia lekcji, a fakt, ze udało mi się trafić do Pani Kasi (całkiem przypadkowo) uważam za ogromne szczęście.

Bardo polecam!!!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2014

Od jakiegoś czasu zamierzałem podszkolić swój angielski, więc postanowiłem, że zapiszę się na zajęcia w jednej ze szkół angielskiego znajdujących się niedaleko mojego miejsca zamieszkania (Warszawa). Oferta jest dosyć imponująca, jednak w rzeczywistości nie jest tak kolorowo, gdyż każda ze szkół posiadała jakiś mankament. Zajęcia trwały 45min i były prowadzone w dużych grupach, małe sale, duchota, zaporowa cena, dojazd zajmował dużo czasu, a zajęcia w wybranej godzinie były możliwe dopiero za kilka miesięcy… Postanowiłem poszukać jakiejś alternatywy i lepiej trafić nie mogłem!

Dotychczas wydawało mi się, że jakiekolwiek lekcje prowadzone za pośrednictwem skype nie są tak skuteczne, jak zajęcia indywidualne, czy też grupowe. Nic bardziej mylnego!!! Zajęcia prowadzone przez Kasię są jedną z przyjemniejszych części dnia :) Forma zajęć jest idealna dla osób, które mieszkają w mniejszych miejscowościach bez możliwości uczęszczania do szkól językowych, lub (tak jak ja) są osobami pracującymi i cenią sobie swój czas. Zero stresu, siedzę sobie wygodnie w swoim mieszkaniu, nigdzie nie muszę jeździć i tracić czasu na stanie w korkach. Program zajęć został indywidualnie dopasowywany do moich potrzeb. Jest dużo ćwiczeń gramatycznych oraz konwersacji, które w moim przypadku były największym problemem. Teoretycznie miałem jakieś podstawy wyniesione ze studiów licencjackich i magisterskich, jednak prowadzenie swobodnej rozmowy z osobą angielskojęzyczną było dla mnie drogą przez mękę. Kasia skutecznie wyleczyła mnie ze wszelkich kompleksów i sprawiła, że czuję się znacznie pewniej, za co chciałbym jej serdecznie podziękować! Nadmienię tylko, iż Kasia ma super brytyjski akcent, który moim skromnym zdaniem powala na kolana.

Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam, a z pomocy Kasi będę korzystał jeszcze przez długi czas!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.